Новини, Технології

LaMetric відкрив передзамовлення на свій новий продукт – настінні LED-панелі Sky

28 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап LaMetric, відомий своїми розумними годинниками TIME, відкрив передзамовлення на новий продукт – настінні LED-панелі Sky, які вперше представив в січні цього року на CES.

У панелей Sky дві функції – декоративна і інформативна. Перш за все їх можна використовувати як елемент інтер’єру. У LaMetric відзначають, що панелі підтримують 16 млн відтінків, тому впишуться в дизайн будь-якого житла.

Sky мають форму правильного трикутника. Базовий комплект складається з 4 панелей, які вміщують в себе 32 колірних зони. Ці трикутники можна встановлювати в різних формах – кут до кута, сторона до сторони і так далі. Творці говорять про «сотні» доступних форм, які можна подивитися в інструкції.

Ціни для перших покупців починаються від $172 за базовий комплект.

Кольори можна змінювати в спеціальному додатку. Також на панелях можна встановлювати зображення. Sky управляються дотиками або голосом. Один дотик поміняє колір панелі, а два – вимкне її. Те ж можна зробити і за допомогою голосових асистентів Siri, Amazon Alexa або Google Assistant.

LaMetric відкрив передзамовлення на свій новий продукт - настінні LED-панелі Sky - tech, news

Друге призначення Sky – відображення інформації. При наявності 16 панелей користувач може зібрати екран, який показує різні дані: час, погоду, день тижня або кількість підписників в соцмережах. Це актуально не тільки для житла, але і офісів: на Sky можна, наприклад, виводити KPI або показники бізнесу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu