Новини, Стартапи

Uklon збільшив суму страхування пасажирів до 1 млн грн

30 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Український сервіс виклику авто Uklon спільно зі страховою компанією ARX (колишня AXA) збільшили суму страхування пасажирів до 1 млн грн.

При цьому мінімальна виплата по незначним травмах була збільшена до 5000 грн без меддовідки, а з меддовідкою – до 7000 грн. Також Uklon розширив покриття страхування на посадку і висадку пасажирів. Послуга поширюється автоматично на всіх користувачів сервісу в усіх містах, де працює Uklon.

Раніше сума страхування становила 50 000 грн. Uklon і ARX запустили послугу в 2017 році. За даними компанії, за цей час стався 151 страховий випадок, більшість з яких – «незначні пошкодження, такі як удари або синці». 12 випадків супроводжувалися ризиком госпіталізації, а смертельні випадки відсутні, зазначають в Uklon.

«Це приємна для нас статистика, адже вона показує, що їздити з Uklon безпечно. До того ж, вона спростовує тези про небезпеку сучасних райд-Шерінг сервісів »- говорить СОО компанії Сергій Смусь.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu