Соціальні медіа

6-річна зірка YouTube, яка веде блог про іграшки, заробила $8 млн на покупку будинку

31 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

6-річна кореянка Борам – героїня кількох YouTube-каналів із загальною аудиторією більше 30 млн передплатників. За даними CNN, її сім’я недавно купила нерухомість – 5-поверховий будинок в передмісті Сеула за $8 млн. Це стало можливим завдяки популярності каналів Борам.

У дівчинки два канали: Boram Tube ToysReview і Boram Tube Vlog – один присвячений оглядам іграшок, другий – різним забавним відео з її участю. Наприклад, один з найпопулярніших її роликівпоказує, як дівчинка готує локшину з використанням дитячої пластикової іграшкової кухні. У відео – близько 377 млн ​​переглядів.

Її батьки створили компанію Boram Family, яка займається фінансовою стороною питання, контрактами зі спонсорами і т.д. Основне джерело доходу: реклама і спонсорський контент (наприклад, з брендами дитячих іграшок).

6-річна зірка YouTube, яка веде блог про іграшки, заробила $8 млн на покупку будинку - social-media

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu