Технології, Транспорт

Tesla розробила батареї для зберігання «зеленої» енергії

31 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Tesla представила батареї Megapack для зберігання енергії, отриманої з альтернативних джерел. З їх допомогою менш ніж за три місяці вийде зібрати безпечну для навколишнього середовища електростанцію потужністю 250 МВт, повідомляється в блозі компанії.

Ємність акумуляторів Megapack сягатиме 3 МВт · год, кожен з них Tesla планує випускати повністю готовим до застосування. Передбачається, що в майбутньому ці пристрої зможуть підтримувати роботу електромереж в моменти пікових навантажень, використовуючи енергію сонячних батарей і вітрогенераторів.

Tesla також розробила програмне забезпечення для управління Megapack. Вони будуть підключатися до системи моніторингу Powerhub і платформи для торгівлі енергією Autobidder.

Менше двох років тому компанія встановила в Південній Австралії найбільшу в світі літій-іонну батарею на базі акумулятора Tesla Powerpack . Це дозволило заощадити майже $40 млн тільки за перший рік і стабілізувати енергетичну мережу регіону.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu