Бізнес, Новини, Стартапи

Фінтех-стартап Revolut запустив сервіс торгівлі акціями без комісії

02 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Британська Фінтех-компанія з українським корінням Revolut запустила сервіс торгівлі акціями. Про це повідомляється в блозі компанії.

Сервіс дозволяє купувати і продавати акції 300 компаній, які торгуються на фондових біржах NYSE і Nasdaq.

Фінтех-стартап Revolut запустив сервіс торгівлі акціями без комісії - startups, news, businessФінтех-стартап Revolut запустив сервіс торгівлі акціями без комісії - startups, news, business

Опція доступна для власників карток Revolut Metal. Клієнти можуть здійснювати до 100 операцій в місяць без комісій, потім розмір комісії складе £1 за угоду.

У повідомленні Revolut відзначається, що в період бета-тестування комісії діяти не будуть. Про закінчення цього періоду компанія обіцяє повідомити заздалегідь.

Revolut – банківський сервіс, який дозволяє відкривати рахунок, обмінювати валюти і робити внутрішні і міжнародні перекази. Стартап в 2015 році в Лондоні заснували Микола Сторонський і українець Влад Яценко.

У 2018 році Revolut став «єдинорогом». Оцінка компанії перевищила $1 млрд і склала $1,7 млрд. У кінці року компанія оголосила, що планує вийти на ринки Японії, Сінгапуру і США.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu