Новини, Технології

5 лайфхаків для підприємців, у яких є iPhone

31 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

iPhone така собі перевага для підприємців. Так, можна скористатися швидкими командами Siri і оновленим додатком «Нагадування».

Швидкі команди Siri

5 лайфхаків для підприємців, у яких є iPhone - tech, news
Вбудований додаток «Швидкі команди» допомагає Siri ефективніше працювати з іншими додатками і взаємодіяти з ними за допомогою голосу. Почніть роботу з додатком «Швидкі команди», додавши персоналізовані шаблони автоматизації. Вони допоможуть виконувати повсякденні дії простіше і швидше. Задайте тригер, щоб автоматично запустити будь-яку швидку команду.

Оновлений додаток «Нагадування»

5 лайфхаків для підприємців, у яких є iPhone - tech, news
Користуватися додатком «Нагадування» стало зручніше завдяки смарт-списками, інтелектуальним функціям Siri і інших можливостей. Нова швидка панель інструментів дозволяє додати до нагадування дату, час, місце, прапорець, фото, відсканований документ і веб-посилання. Смарт-списки автоматично сортують і відображають всі ваші нагадування. Можна окремо подивитися нагадування на поточний день, а також важливі нагадування, відмічені прапорцями. Або зібрати разом всі нагадування з усіх списків. А завдяки більш глибокої інтеграції з «Повідомленнями» можна відзначити користувача в нагадуванні, щоб показати його при листуванні з цією людиною.

Редагування тексту і навігація

5 лайфхаків для підприємців, у яких є iPhone - tech, news
Перемістити курсор і виділити текст тепер стало простіше. Прокручуйте довгі документи, веб-сторінки і електронні листи, утримуючи повзунок і переміщаючи його вгору або вниз. З новими жестами «вирізати», «копіювати» і «вставити» у вас вийде швидше редагувати контент. Зведіть три пальці, щоб швидко скопіювати. Зведіть три пальці два рази, щоб вирізати. І розведіть три пальці, щоб вставити текст. Також перероблені жести відміни і затримки: смахніте трьома пальцями вліво, щоб скасувати правку, і вправо – щоб повторити дію. В iOS 13 ви також зможете управляти шрифтами. Призначені для користувача шрифти можна буде скачати в App Store.

Форматування тексту в «Пошті» на рівні настільних комп’ютерів

Тепер добре відформатований лист можна створити буквально на ходу. Для цього використовуйте такі можливості, як зміна типу, розміру і кольору шрифту, вирівнювання, створення відступів, виступів і списків з маркерами.

Відключення звуку виклику від невідомих абонентів

Нова функція допоможе уникнути нав’язливих дзвінків від спамерів і невідомих абонентів. Коли вона включена, iOS використовує інтелектуальні можливості Siri, щоб на телефон надходили тільки дзвінки з номерів, вказаних в «Контактах», «Пошті» і «Повідомленнях». Для інших дзвінків буде виконуватися переадресація на автовідповідач.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu