Spectr вподобав, Історії

Як виглядатимуть будинку майбутнього: дослідження IKEA

02 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Коли ми говоримо про будинки майбутнього, зазвичай ми думаємо про технології, які змінять наше домашнє життя. Але насправді слід враховувати і те, як змінюється ставлення людей до свого дому. IKEA опитала 22 тисяч чоловік з 22 країн і дізналася, як можуть змінитися наші квартири.

Компанія виявила, що фундаментальні поняття про будинок і сім’ю поступово трансформуються і це позначається на умовах проживання. Наприклад, пари, які відкладають народження дитини або взагалі не планують її заводити, довше живуть в маленьких квартирах.

Як виглядатимуть будинку майбутнього: дослідження IKEA - story, spectrliked

При цьому дослідження показує, що багато людей незадоволені тим, як вони живуть – 29% опитаних зізналися, що відчувають себе вдома тільки поза його стінами. Ось які рішення запропонували дизайнери IKEA з урахуванням останніх трендів.

Люди пізніше одружуються і заводять дітей – а значить довше знімають квартиру з кимось стороннім

Все це відіб’ється на дизайні інтер’єру. По-перше, планування повинне бути тимчасови, щоб не довелося витрачати багато грошей на меблі. По-друге, люди, що знімають разом квартиру, повинні домовитися, як будуть виглядати місця загального користування.

IKEA представила дизайн квартири, де кожен квартирант може дешево облаштувати кімнату на свій смак. Наприклад, можна купити незабарвлені дерев’яні меблі і самому пофарбувати їх в потрібний колір. А одна стіна у вітальні буде виділена під улюблені плакати і картини співмешканців.

Як виглядатимуть будинку майбутнього: дослідження IKEA - story, spectrliked

Дизайнери IKEA також придумали, як може виглядати квартира для молодої пари – в ній безліч полиць і вітрин, на які можна поставити сувеніри зі спільних поїздок.

Перевтілення будинків, в яких живуть кілька поколінь

IKEA виявила, що в багатьох куточках світу – особливо в містах Азії – кілька поколінь живуть в одному тісному будинку. В таких умовах членам сім’ї важко знайти місце для відпочинку.

Дизайнери представили модель будинку, де у вітальні стоїть величезний зручний диван, на якому вся сім’я може проводити час разом. Диван можна розкласти на випадок приїзду бабусі. У вітальні також стоїть шафа для її одягу і ширма, щоб дати їй трохи особистого простору.
Як виглядатимуть будинку майбутнього: дослідження IKEA - story, spectrliked

Збільшена тривалість життя означає нові можливості

Багато людей проводять останні десятки років свого життя на самоті і намагаються жити простіше. IKEA же вважає, що похилий вік це прекрасний і натхненний час. Її дизайнери бачать будинок літньої людини, як компактне і акуратне місце, де немає нічого зайвого. Самотня людина може дозволити собі поекспериментувати – наприклад, прикрасити стіни ванної химерним принтом або поставити в квартирі величезні чорно-білі пуфики.

Як виглядатимуть будинку майбутнього: дослідження IKEA - story, spectrliked

Наше поняття про будинок змінюється. І IKEA вважає, що якщо об’єднати розуміння наших змін в житті з продуманим дизайном, то ми зможемо з комфортом жити навіть в невеликій або спільній квартирі.

Джерело.

Фото на сторінці: IKEA

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu