Від авторів

Конструктори сайтів, прості редактори фото і відео: 12 онлайн-сервісів, які зроблять ведення бізнесу простішим

07 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, і хочете його якось презентувати – з допомогою сайту, фото чи відео презентації, не обов’язково наймати фрілансерів чи штат працівиків. Зараз з’являється все більше простих і зрозумілих онлайн-сервісів. З їх допомогою ви можете створити 3D-моделі, змонтувати фото і відеочи обробити звук. До речі, якщо ви ще й вмієте верстати, робити рекламу і як маркетолог її просувати то на початку кар’єри бізнесмена цілком можна справитись самому.

Почнемо з простого – сайтів з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, в яких швидко розбереться навіть новачок.

Конструктори сайтів, прості редактори фото і відео: 12 онлайн-сервісів, які зроблять ведення бізнесу простішим - vid-avtorivКонструктори сайтів, прості редактори фото і відео: 12 онлайн-сервісів, які зроблять ведення бізнесу простішим - vid-avtoriv

Конструктор сайтів: Tilda

Безкоштовна базова версія, тариф Personal (1 сайт) – 200 грн./місяць, Business (5 сайтів) – 400 грн./місяць.

Тут можна оформити у вигляді лендінгу репортаж, меню, резюме, анонсувати нову колекцію. Просто розставляєш блоки в єдиному дизайні.

Графічний дизайн: Canva

Безкоштовна базова версія, PRO – $ 9,95 на місяць

Коли треба швидко оформити плакат, листівку, запрошення на весілля, а бюджет урізаний і в команді немає дизайнера, то можна використовувати шаблони Canva. Просто ставиш текст з картинкою в потрібний формат. Це краще, ніж корчитися над фотошопом і видавати щось незрозуміле.

Монтаж відео

InShot для iOS і Android, iMovie для iOS – безкоштовно

Final Cut для MacOS – $299.99

Кореспондентам на замітку. Монтувати відео – це мистецтво, за операторську роботу навіть дають Оскар. Здається, що вчитися складно і довго, тому багато хто навіть не беруться за це. Починати не обов’язково з професійної техніки – навіть в додатках для смартфонів можна непогано склеїти відео на коліні і накласти звук.

Редактори фото: VSCO, Lightroom, Snapseed

Безкоштовно, є вбудовані покупки

Фільтри в Інстаграм додають атмосферу, допомагають витримувати профіль в єдиному стилі. Заслужено кращий в цій справі – VSCO. Десятки фільтрів і ефектів як для фото, так і для відео. Відредагувати освітлення, тон шкіри, контрастність допоможе Lightroom і Snapseed.

Обробка звуку: Audacity, WavePad

безкоштовно

Тут можна різати і піднімати звук, прибирати шуми, додавати ефекти. У WavePad є ще і мобільний додаток.

Stay Focused

Безкоштовно, вбудовані покупки – від 70 гривень

Кращий порада для продуктивності, звичайно це заховати свій телефон. Але якщо він потрібен для роботи, краще блокувати відволікаючі програми. У цьому допоможе програма – просто поставте потрібний час блокування, і ризик залипнути в стрічці соцмереж знизиться.

Pocket

Безкоштовно, вбудовані покупки – від 12 гривень

У додатку зберігай статті, на які немає часу прямо зараз, і зроби свою бібліотеку корисних матеріалів. Їх потім можна прочитати оффлайн.

Trello

Безкоштовна базова версія, тариф Business Class – від $9,99 за користувача в місяць, Enterprise – від $5,92 за користувача на місяць

Щоб організувати командну роботу, не забути зробити 100500 справ, розподілити завдання з дедлайнами і виконавцями, ідеально підійде. Нова справа – нова «дошка» з підпунктами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu