Історії, Поради, Стартапи

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster.

04 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Людей, як відомо, зустрічають по одягу – ніхто спочатку не знає ваш внутрішній світ, рівень професійного досвіду або особисті якості, і тому зовнішність завжди оцінюється в першу чергу. Вона важлива і у світі бізнесу, ось тільки зовнішність вашої компанії або підприємства – це в першу чергу логотип, тому що саме по ньому вас будуть впізнавати в першу чергу ті, хто раніше не був знайомий з вашою діяльністю. Можна припустити, що створення логотипу – справа витратна як за часом, так і по фінансам, але запевняємо вас, що це вже давно не так. Існує сервіс Logomaster , що дозволяє за лічені хвилини розробити власний логотип, який буде відповідати всім сучасним вимогам, і який в майбутньому ляже в основу всього корпоративного стилю.

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story

Що таке Logomaster.ai?

Logomaster – це веб-сервіс, яким можна скористатися як зі смартфона або планшетного комп’ютера, так і з настільного ПК або ноутбука.
Іншими словами, якщо вам терміново знадобився логотип, то за допомогою Logomaster він буде у вас вже через кілька хвилин. Спочатку трохи інформації:

  • Запущений в середині жовтня 2017 року
  • З моменту запуску вже використовують понад 3000 засновників у всьому світі
  • Найпопулярніші регіони – США, Канада, Франція, Іспанія, Гонконг, Сінгапур та Японія.
  • Більше 1 мільйона іконок з різних категорій на вибір.
  • Понад 800 професійних шрифтів, що формують неповторний стиль вашого бренду.

А тепер давайте розглянемо роботу цього сервісу більш детально, з точки зору користувача, і зрозуміємо, що ж він може запропонувати, і як в цілому він функціонує.

Інтерфейс

Почнемо з зовнішньої оболонки Logomaster. Проект оптимізований таким чином, щоб користувач міг відразу приступити до створення логотипу. Вас зустрічає проста форма введення, в яку вам пропонують вписати назву майбутньої або вже існуючої компанії – зручно, чи не так? Зауважимо, що весь інтерфейс Logomaster переведений на російську мову – відповідну опцію можна вибрати у верхньому правому куті сайту. Звичайно, зустрічаються деякі неточності перекладу, але на сенс фрази вони ніяк не впливають.

Знову ж таки, в Logomaster практично немає зайвих елементів дизайну – все заточене під граничний функціонал, і вам не доведеться тиснути на сотні кнопок, щоб отримати логотип, і не буде потрібно розбиратися в тонкощах роботи системи. Все буде гранично зрозуміло всім без винятку.

Без SMS і реєстрації

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story
Не можна не відзначити той факт, що скористатися Logomaster можна навіть без реєстрації – створення логотипу цілком можливо в режимі інкогніто, ну а якщо вам все ж хочеться зареєструватися, то від вас попросять вказати лише адресу електронної пошти, який буде служити логіном, і пароль від вашого аккаунта – номер телефону вводити не потрібно. Реєстрація, що важливо, повністю безкоштовна.

Особистий профіль потрібен для того, щоб ви могли зберігати створені логотипи і повертатися до їх редагування в будь-який зручний час. Незареєстровані користувачі такою можливістю не володіють – створені ними логотипи будуть видалені після закриття браузера.

Процес створення логотипу

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story
Розробка стилю вашого підприємства, як ми вже говорили, починається з введення назви компанії. Можна також ввести власне ім’я, якщо потрібно.

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story

Другий етап – це вибір категорії, до якої відноситься ваше підприємство. Можна вибрати персональний брендинг, логотип продукту або стартапа, брендинг невеликої компанії, спільноти або організації, а також лого для великого бізнесу – ресторанів, мережевих магазинів і так далі. Кожна з категорій має більше 15 різних шаблонів з більш ніж 10 категорій: Професіонали, Будівництво, Мистецтво і музика, Фотографія, Дизайн, Організатор подій, Ресторан і харчування, Мода і краса, Спільнота, Освіта, Нерухомість та сервіси. Іншими словами, Logomaster охоплює дуже широкий спектр можливих галузей діяльності, так що вибрати буде з чого.

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story
Визначившись з вибором, приступаємо до вибору шаблону – це третій за рахунком етап. Система пропонує вибрати мінімум три вподобаних дизайни логотипу, з урахуванням шрифтів, розташування написів і зображень та ідеї в цілому. Можна відзначити хоч всі шаблони відразу, але радимо підходити до вибору дуже усвідомлено. З іншого боку, ви завжди можете повернутися на цей етап і змінити добірку на свій розсуд.

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story

Далі, вас попросять визначитися з кольором майбутнього логотипу – як бачите, запропонований цілий спектр відтінків, і яким буде саме ваш – вирішувати тільки вам. Наприклад, якщо ваша компанія пов’язана з інформаційними технологіями, то можна вибрати відтінки синього на прикладі Microsoft, Facebook і інших великих ІТ-корпорацій. Наступний крок – вибір девізу (слогана). Якщо у вас його немає, або якщо ви не хочете, щоб він став частиною логотипу, то можете пропустити цей крок. Змінити рішення ніколи не пізно – слоган можна додати на етапі фінального редагування.

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story

У кожної великої фірми, крім написаного унікальним шрифтом назви, є і власні фірмові зображення, яке пропонується вибрати на наступному етапі. Їх тут безліч – понад 100, і вони зручно розбиті по категоріям і ключовим словам.

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story

Виконавши всі ці кроки, ви потрапите в конструктор логотипу – це завершальний етап підбору стилю компанії, в якому можна налаштувати раніше обрані елементи і навіть додати нові, в тому числі лінії, додатковий текст і навіть фон, якщо є необхідність. Словом, все залежить від ваших потреб і фантазії. Тут же Logomaster відобразить декілька десятків варіантів готового логотипу з вибраними вами параметрами. Їх дуже багато, і радимо подивитися їх усі – серед них знайдеться чимало тих, що ідеально підійдуть під всі ваші вимоги. Кожен з варіантів можна подивитися окремо – можна оцінити, як логотип буде виглядати на візитці, футболці, фірмової сувенірної продукції і навіть в мобільному додатку.

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story

Визначившись з вибором логотипу, ви зможете тут же завантажити його собі абсолютно безкоштовно – ніхто не візьме з вас грошей за користування Logomaster. Зареєстровані користувачі на цьому етапі зможуть зберегти своє творіння в профілі, щоб результати праць не пропали даремно. Однак підсумкове зображення буде запропоновано в низькій роздільній здатності, і на нього будуть нанесені водяні знаки.

Отримати проект з високою роздільною здатністю, готовим для друку на різних поверхнях, теж можна, і зараз ми розповімо, як це зробити.

Тарифи Logomaster

Як створити унікальний логотип онлайн використовуючи Logomaster. - startups, porady, story

Готовий фірмовий логотип, створений в Logomaster, без водяних знаків і у високому дозволі, можна купити в кілька кліків. Що важливо, коштує він зовсім не так дорого, як можна подумати, і навіть не доведеться потім вимагати від дизайнера щось переробити, адже логотип вже включає все, що вам потрібно. Logomaster пропонує три тарифи, кожен з одноразовою оплатою. Розглянемо ці тарифи.
тарифний план «Базовий» включає в себе логотипи з роздільною здатністю 1024 × 1024 пікселів у форматі PNG і JPG з оригінальним кольором. Ціна – 420 грн.

тарифний план «Преміум»: логотипи з дозволом 4096 × 4096 пікселів в форматах PNG, JPG і векторному SVG. Крім цього, пакет включає в себе оригінальні, темні і білі логотипи, адаптацію в соціальних мережах, професійний водяний знак, а також дані по шрифтах і колірній палітрі, рекомендації по бренду, повністю готові до друку зразки і можливість внесення змін і нового скачування. Настільки великий набір опцій оцінюється в 980 грн.

тарифний план «Корпоративний» включає все, що входить в план «Преміум», а також одну версію вашого логотипу, оброблену професійним дизайнером Logomaster. Крім цього, в тариф входять три додаткових запити на редагування ретуші. Вартість тарифу – 3210 грн.

Висновок

Як бачите, створення логотипу в 2019 році – це вже не рутинні бесіди і регулярні контакти з дизайнерами, що розтягуються на декілька тижнів і більше. З Logomaster ви можете навіть з дому розробити фірмовий стиль і заощадити не тільки час, а й чималу кількість грошей. Крім того, дизайн логотипу спочатку буде саме таким, яким ви бачите його ви, і вам не доведеться кожного разу правити напрацювання виконавця, намагаючись пояснити йому свою задумку. Так що Logomaster – це максимально корисний і, головне, зручний і швидкий сервіс, настійно рекомендується до використання.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu