Бізнес, Новини

Apple Card, що відомо про кредитну картку від гіганта з Купертіно.

13 Серпня, 2019

У березні 2019 року Apple представила власну кредитну карту Apple Card – спільний проект з банком Goldman Sachs. В кінці липня стало відомо, що видавати Apple Card корпорація почне вже в серпні.

Через півтора тижні ці чутки підтвердилися – з 6 серпня користувачі смартфонів Apple, які раніше виявили цікавість до проекту, почали отримувати запрошення на реєстрацію в системі, пише Reuters.

Apple Card, що відомо про кредитну картку від гіганта з Купертіно. - news, businessApple Card, що відомо про кредитну картку від гіганта з Купертіно. - news, business

Uaspectr зібрав все, що відомо про Apple Card.

Що таке Apple CardЦе віртуальна банківська кредитна картка, що випускається Apple спільно з інвестиційним банком Goldman Sachs. Apple Card буде працювати в будь-якій країні, де діє платіжна система Apple Pay. За бажанням користувача карта буде доступна і в фізичному вигляді. Вона буде виготовлена ​​з титану і не матиме видимого номера, терміну дії та CVV - ці дані будуть зберігатися на захищеному чипі всередині iPhone, який генерує віртуальний номер карти для онлайн-покупок. Apple Card, що відомо про кредитну картку від гіганта з Купертіно. - news, business

Як отримати Apple Card

Оформити картку власники iPhone зможуть після оновлення операційної системи смартфона до версії iOS 12.4. Після установки оновлення подати заявку на Apple Card можна буде через додаток Wallet.

Корпорація вже випустила серію відеороликів, в яких розповідається про те, як оформити і використовувати кредитну карту.

Як подати заявку для отримання Apple Card:

Як активувати Apple Card:

Apple ще не повідомляла про дату запуску продукту в Україні. У прес-службі Apple розповіли Uaspectr, що «Apple Card на цей момент стає доступна тільки користувачам в США».

Особливості Apple Card

Власнику карти будуть доступні дані про суму платежу, місце і час проведення транзакції, тоді як у фахівців Apple не буде доступу до цієї інформації, повідомляла корпорація. Goldman Sachs також не зможе використовувати дані про покупки власників Apple Card в маркетингових цілях.

Кредитною карткою Apple Card можна буде оплатити криптовалюту, лотерейні квитки, фішки в казино і ставки на тоталізаторах, повідомляв Goldman Sachs.

Кешбек по карті

Власники Apple Card зможуть повернути 1% від суми покупки, зробленої з використанням фізичної карти, 2% від суми покупки для транзакцій через Apple Pay, і 3% від суми після покупок від Apple.

За оцінкою керуючого партнера Loup Ventures Джина Манстера, яку наводить Reuters, в перший рік проект не покаже істотного прибутку для Apple. Однак до 2023 доходи від Apple Card можуть досягти $1,4 млрд, додавши близько 1,8% до загального показника компанії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu