Бізнес, Гроші, Криптовалюти, Новини

Китайські конкуренти Robinhood додадуть підтримку криптовалют

04 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Китайські конкуренти Robinhood, додатки для торгівлі акціями, хочуть підвищити свою конкурентоспроможність за кордоном за допомогою криптовалют. Минулого місяця компанії Futu і Tiger Brokers оголосили про те, що подали заявки на отримання ліцензій в Сінгапурі та США. Це дозволить їх місцевим клієнтам торгувати цифровими валютами.

В останні місяці криптовалюти, такі як Bitcoin, знову з’явилися в центрі уваги. У той же час китайські регулятори посилили заходи по обмеженню спекуляцій на ринку: випустили нові попередження проти торгівлі цифровими валютами, а також посилили заборону на майнінг Bitcoin.

Китайські конкуренти Robinhood додадуть підтримку криптовалют - news, kryptovalyuta, groshi, businessКитайські конкуренти Robinhood додадуть підтримку криптовалют - news, kryptovalyuta, groshi, business

У світі фінансової торгівлі попит на криптовалюти залишається високим: нещодавно ціна Bitcoin досягла рекордних $60 тисяч, але потім впала до $35 тисяч.

Robinhood представила можливість торгувати Bitcoin і Ethereum в США на початку 2018 року. У поточному році до платформи приєдналися 3 млн користувачів за місяць. У квітні майданчик для торгівлі криптовалютами Coinbase дебютувала на Nasdaq.

За словами CFO Futu Артура Чена, компанія сподівається представити продукти для роботи з криптовалютою в кінці цього року.

Більшість перших китайських співробітників Futu і Tiger Brokers прийшли з великих технологічних компаній, таких як Alibaba і Baidu. Оскільки ці компанії торгуються на біржах в США, їх співробітники зацікавилися торгівлею акціями за кордоном.

Зараз обидві компанії все більше орієнтуються на ринки за межами материкового Китаю. Пекін не тільки повністю заборонив переклад юанів в Bitcoin, але і строго контролює відтоки капіталу.

Чен стверджує, що з моменту запуску в Сінгапурі на початку березня Futu привернув 100 тисяч платоспроможних клієнтів менш ніж за три місяці. Він також додає, що за перший квартал близько однієї четвертої нових користувачів прийшли з Сінгапуру та США.

На міжнародному ринку роздрібної торгівлі обидві компанії стикаються з конкуренцією не тільки з боку Robinhood, а й традиційних гравців, таких як Interactive Brokers. Futu і Tiger Brokers намагаються залучити клієнтів за допомогою соціальної мережі, вбудованої в додаток, де можна обмінюватися ідеями та навчатися інвестуванню.

  • В кінці березня Futu повідомила, що 789 652 користувачів майданчику володіють активами – більш ніж в три рази більше в порівнянні з минулим роком.
  • За перший квартал кількість користувачів Tiger Brokers, які володіють вкладами, зросла більш ніж в два рази (до 376 тисяч) в порівнянні з минулим роком.

CEO Tiger Brokers Тяньхуа Ву заявляє, що клієнти дуже зацікавлені в криптовалютах, а розміщення акцій Coinbase залучило нових користувачів. Однак він додає, що в порівнянні з минулим роком інтерес громадськості до IPO знизився.

Минулого тижня Futu і Tiger Brokers були додані в фондові індекси MSCI.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu