Бізнес, Новини

Forbes назвав 6 головних трендів для технологічних стартапів

26 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Журналісти Forbes вивчили 174 стартапу з останнього випуску міжнародного акселератора Y Combinator і на їх прикладі сформулювали 6 головних трендів в області технологій на сьогоднішній момент.

Ринки, що розвиваються дозріли для нових можливостей

У цьому потоці 15% випускників акселератора – це стратап, які орієнтуються не на ринок США.

Forbes назвав 6 головних трендів для технологічних стартапів - news, businessForbes назвав 6 головних трендів для технологічних стартапів - news, business

Наприклад, Coco допомагає мігрантам з Венесуели відправляти продукти на батьківщину, а Breadfast випікає хліб і доставляє сніданки в Єгипті.

Lezzoo пропонує доставку їжі і ліків в Іраку і збирається стати аналогом китайського WeChat на Близькому Сході.

Технарі засновують компанії для технарів

Тілеке Мамутов заробляв $4000 в рік, коли жив в Киргизстані. Потім він перейшов в Google і став отримувати $140 000 на рік. Стартап Мамутова Outtalent допомагає розробникам з країн, що розвиваються знайти роботу в технологічних гігантів за кордоном за невеликий відсоток зарплати в разі успішного працевлаштування.

Також в цей тренд вписується Elpha, онлайн-спільнота для жінок, які шукають роботу в сфері технологій, і Compound, проект, який консультує співробітників стартапів з питань особистих фінансів.

Криза на ринку житла породив нові формати

Стартап Node пропонує невеликі котеджі, які можна самостійно розбирати і збирати по аналогії з меблями Ikea. Проект Rent the Backyard будує квартири-студії на задньому дворі домовласників: господарі здають будівлю і ділять дохід зі стартапом.

Ще один випускник Y Combinator, Globe розвиває схожу на Airbnb платформу для погодинної оренди житла.

Мода стає максимально персоналізованої

Стартап Fit to Form розробив алгоритм, який порівнює мірки покупця і 100 варіантів моделі одягу, щоб підібрати найбільш підходящий розмір.

The Custom Movement – майданчик для незалежних художників, які створюють індивідуальний дизайн кросівок за доступною ціною. Curtsy – популярне серед молоді додаток для перепродажу одягу, взуття та аксесуарів.

Творці додатків зрозуміли, що додатків стало занадто багато

Стартап Gmelius вмонтував в Gmail функціонал декількох додатків для роботи, щоб користувачам не потрібно було переключатися між поштою і Trello.

Аналогічно, ще один випускник Y Combinator запропонував об’єднати функції Slack, Asana і Google Docs в одному проекті.

Людям потрібен додатковий дохід

GitStart пропонує невеликі завдання для розробників, DirectShifts пропонує підробіток лікарям, а Beacons AI дає можливість блогерам записувати персоналізовані відео для передплатників за винагороду.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu