Новини

Google припинила називати версії Android в честь солодощів

26 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google відмовилася від практики називати нові версії Android в честь солодощів. Тепер їх будуть просто нумерувати, йдеться в блозі компанії.

Google привласнювала кожній версії Android назву десерту з 2009 року. Кожна нова назва починалося з наступної букви алфавіту.

Ось деякі назви попередніх версій: Cupcake, Jelly Bean (желейні цукерки), KitKat, Lollypop (льодяник), Marshmallow (зефіркі), Oreo, Pie (пиріг).

«Нам не раз говорили, що такі назви не завжди зрозумілі користувачам Android. Наприклад, в деяких мовах букви «л» і «р» звучать однаково, і не для всіх було очевидно, чому версія Lollipop слід за версією KitKat. Ще складніше було визначити, чи встановлена ​​на пристрої остання версія операційної системи », – відзначили в компанії.

В Google додали, що пиріг не у всіх країнах вважається десертом, а зефіркі маршмеллоу не скрізь популярні. Оскільки через культурні та регіональні відмінності досить складно підбирати «назви, які зрозуміють і оцінять у всьому світі», компанія вирішила відмовитися від цієї практики.

Новий Android, який, як повідомлялося раніше, вийде цієї осені, буде називатися Android 10.

Також Google оновила логотип Android. Змінилася форма і колір логотипу: літери в слові Android тепер не зеленого, а чорного кольору.

«Ми зрозуміли, що зелений колір іноді складно зчитувати, особливо людям з порушеннями зору», – відзначили в Google.

Google припинила називати версії Android в честь солодощів - news

Офіційна зміна логотипу відбудеться в найближчі тижні, одночасно з випуском версії Android 10.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu