Країна, Новини, Стартапи

Menu.ua запускається в вересні. Компанія набирає кур’єрів: скільки вони зможуть заробляти

27 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс доставки готової їжі Menu.ua, який недавно купив українську Eda.ua, оголосив про набір кур’єрів в свою службу доставки. Вона запрацює у вересні. Про це UASpectr повідомили в прес-службі Menu.ua.

Скільки будуть заробляти кур’єри Menu.ua

В період розвитку компанії оплата буде погодинна без прив’язки до кількості доставлених замовлень. Щомісячний заробіток кур’єрів буде доходити до 25 000 грн і залежати від типу доставки та використовуваного транспорту. Піший кур’єр до 15000 грн, на велосипеді до 17000 грн, на мотоциклі до 21000 грн, та на автомобілі до 25000 грн.

Бонуси

Майбутнім співробітникам обіцяють офіційне працевлаштування, страховку від нещасних випадків, паливні картки. Також ведуться переговори про компенсацію витрат на харчування.

Кожного кур’єра забезпечать необхідним інвентарем: термосумка, power bank, футболка, жилетка, дощовик.

Залишити заявку можна на job.menu.ua .

Заробити на велосипед

Засновник Menu Group Ваган Керобян вважає, що відсутність особистого транспорту не стане для потенційних претендентів проблемою. При бажанні, можна орендувати велосипед або самокат.

«У 1994 році, коли я був студентом, мені запропонували можливість додаткового заробітку. Потрібно було набирати текст – оцифровувати медичний словник на різних мовах. Для роботи потрібний комп’ютер, якого у мене не було. Я вирішив орендувати техніку і взявся за роботу.

Через пару днів я усвідомив, що без досвіду швидкісного друку наосліп я зможу відбити хіба що вартість оренди комп’ютера. Тиждень я витратив на самонавчання, я досяг такої продуктивності, що вже через 2 місяці зміг повністю викупити орендований мною комп’ютер ».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu