Новини, Соціальні медіа, Технології

Instagram роздав посилання-наклейки всім користувачам – раніше вони були доступні лише блогерам

02 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Посилання-наклейки – це функція Instagram, яка дозволяє переходити за посиланнями в сторіс без свайпа вгору, а просто натисканням на наклейку.

Раніше розміщувати посилання на сторіс могли лише Instagram-блогери з кількістю підписників більше 10 000, і наклейки були доступні обмеженій кількості користувачів, а тепер використовувати технологію дозволили всім. Про це повідомили представники соцмережі.

У минулих оновленнях Instagram вирішив відмовитися від технології свайпа вгору в сторіс, вона дозволяла ділитися посиланнями сторінок із певною кількістю підписників. На заміну прийшли «посилання-наклейки», на які необхідно натиснути – тоді відкривається сайт, яким поділився обліковий запис. Такий прийом також був доступний лише обмеженій кількості користувачів, але тепер його відкрили для всіх.

Представники Instagram розповіли, що прислухалися до своїх користувачів та вирішили відкрити цю технологію для всіх, щоб всі могли «ділитися важливими речами зі своїми друзями та родичами». Щоб додати гіперпосилання, при редагуванні сторисів необхідно зайти в розділ «Наклейки» та вибрати відповідну плашку.

Тим не менш, Instagram піклується про своїх користувачів і блокуватиме такі наклейки на сторінках, які діляться сумнівним контентом.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu