Новини, Технології

Microsoft дозволить встановлювати заново Windows 10 без диска і флешки

03 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

У Windows 10 з’явиться можливість встановлювати заново систему прямо з хмари. Локальна копія на диску або флешці буде не потрібна. Про це йдеться в блозі Microsoft.

«Ми отримували повідомлення про те, що деякі користувачі вважали за краще б використовувати високошвидкісне підключення до інтернету, щоб заново Windows», – розповіли в компанії.

Щоб запустити переустановку з хмари, потрібно перейти в «Параметри» – «Оновлення та безпека» – «Відновлення».

В результаті перевстановлення з хмари всі призначені для користувача програми та настройки будуть видалені. Однак у користувача буде можливість зберегти особисті файли.

Microsoft дозволить встановлювати заново Windows 10 без диска і флешки - tech, news

При установці Windows із хмари буде завантажено не менше 2,86 Гб файлів, тому для успішного завершення процесу потрібно буде постійне підключення до інтернету.

Поки що нова функція доступна тільки для версії Insider Preview (програма попередньої оцінки Windows, учасники якої раніше за інших отримують доступ до оновлень і повідомляють про виявлені баги).

У широкого кола користувачів функція з’явиться трохи пізніше.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu