Бізнес, Стартапи

Стартап з портфеля TMT Investments взяв в управління найстаріший універмаг США

03 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Стартап з оренди одягу Le Tote з портфеля TMT Investments купив права на управління найстарішим універмагом США Lord & Taylor за $100 млн.

За умовами угоди:

Стартап з портфеля TMT Investments взяв в управління найстаріший універмаг США - startups, businessСтартап з портфеля TMT Investments взяв в управління найстаріший універмаг США - startups, business
  • Le Tote стане власником бренду і прав на управління 38 магазинами Lord & Taylor в США.
  • Hudson’s Bay Company (HBC), власник Lord & Taylor, отримає від Lе Tote $ 75 млн відразу і ще $ 25 млн через два роки, міноритарну частку в Le Tote і два місця в раді директорів компанії.
  • HBC збереже право власності або оренди на всі об’єкти нерухомості, в яких розташовані магазини Lord & Taylor.
  • Le Tote в 2012 році заснували американські підприємці Бретт Нортхарт і Ракеш Тондон. Компанія пропонує оренду коробок з підібраною по стилю одягом за передплатою. У 2014 році TMT Investments вклав в Le Tote $ 250 тисяч.

Директор зі стратегічного розвитку TMT Investments Герман Каплун уточнив, що фонду належить близько 1,5% в Le Tote. Нинішню оцінку стартапу фонд не розкриває.

З моменту заснування Le Tote залучив $62,5 млн, пише Crunchbase з посиланням на свої дані. Крім TMT Investments в число інвесторів Le Tote входять фонди Sway Ventures, Lerer Hippeau, Azure Capital Partners і інші.

Перший універмаг Lord & Taylor був заснований в 1826 році в Нью-Йорку. Мережа спеціалізується на продажу дизайнерського одягу, взуття та аксесуарів.

За підсумками 2018 року виручка Lord & Taylor склала $1,4 млрд. Збиток компанії за показником EBITDA (до вирахування податків і витрат на знос та амортизацію) дорівнював $119 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu