Новини, Технології

Google офіційно випустила Android 10 – головні функції

04 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google випустила нову версію своєї операційної системи – Android 10. Поки вона доступна тільки власникам смартфонів Pixel. У решти користувачів ОС оновиться пізніше в цьому році, говориться в блозі Google.

«Фокус цієї версії в тому, щоб зробити повсякденне життя простіше завдяки функціям на основі машинного навчання і підтримки нових технологій: гнучких екранів і 5G. Крім того, ми додали в ОС майже 50 змін, пов’язаних з конфіденційністю і безпекою », – відзначили в компанії.

Що нового в Android:

Розумні відповіді

Штучний інтелект аналізує текст повідомлення і пропонує не тільки варіанти відповідей, але і можливі дії. Наприклад, якщо користувачеві прислали адресу місця зустрічі, Android 10 запропонує відкрити його на карті. Функція працює у всіх месенджерах.

Жестова навігація замість кнопок

Темна тема
Google офіційно випустила Android 10 - головні функції - tech, news

Живі субтирти
Функція додає субтитри до будь-якого відео, яке користувач переглядає на пристрої, навіть якщо це відео знято їм самим.

Підсилювач звуку
Функція відфільтровує фоновий шум і покращує основний звук при прослуховуванні подкастів і музики та при перегляді відео.

Конфіденційність
У вкладці «Конфіденційність» в настройках тепер можна відключити таргетовану рекламу, обмежити збір особистих даних і заборонити окремим додаткам доступ до свого місця перебування.

Режим концентрації
Функція тимчасово ставить на паузу додатки, які користувач відзначив як відволікаючі.

Google офіційно випустила Android 10 - головні функції - tech, news

Режим для батьків
Дозволяє батькам обмежувати час, який діти проводять за смартфоном, відстежувати, якими додатками і як довго вони користуються, і контролювати розташування дітей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu