Від авторів, Кар'єра, Поради, Технології

Як заблокувати соціальні мережі: 15 додатків для продуктивної роботи

04 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Навчальний рік почався тільки у школярів і студентів, але працювати восени важко всім. Якщо лякає обсяг справ, немає сил і хочеться повернутися в літо, але відволікатися немає часу, то наша добірка корисних додатків допоможе швидше втягнутися в роботу.

Планувальники

1. WorkFlowy
Google Play : безкоштовно
App Store : безкоштовно

Як заблокувати соціальні мережі: 15 додатків для продуктивної роботи - tech, porady, career, vid-avtorivЯк заблокувати соціальні мережі: 15 додатків для продуктивної роботи - tech, porady, career, vid-avtoriv

Наймінімалістичний планувальник справ. Тільки білий аркуш і списки: звичайні, важливі, навіть вкладені одна в одну. Можна проставити теги і фільтри, щоб було простіше орієнтуватися. Синхронізується на пристроях, можна ділитися списками з друзями.

2. Microsoft TO-DO
Google Play: безкоштовно
App Store: безкоштовно

Тематичне планування: робиш папки під різні типи завдань, а у кожного списку виставляєш свій колір. Можна розставити пріоритети завданням, виставляти дедлайни, ділитися з друзями. Не встиг виконати – переносиш на інший термін. Є синхронізація.

3. Any.do
Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки
App Store: безкоштовно, вбудовані покупки

Додаток для планування «все включено»: списки, завдання, нагадування про зустрічі, віджет для екрану, синхронізація з календарем і іншими пристроями.

4. Sectograph
Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки

Дуже наочний додаток: всі 12 годин дня представлені у вигляді кругової діаграми. Відразу стає зрозуміло, де взяти зайву годину для роботи або відпочинку. Допоможе не забути розклад тренувань, електричок або прийому ліків.

5. Google calendar
Google Play: безкоштовно

До своїх заходів можна прикріпити файли, місце розташування, додаткові списки. Зручно робити спільний календар – загальні заходи відобразяться у всіх учасників. Є віджет, синхронізується з іншими пристроями.

Розклад

6. TimeTune
Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки

Розклад в телефоні – відмінна альтернатива для паперових щоденників. TimeTune працює як календар без дат. Можна скласти собі гнучкий і тематичний розклад, щоб проводити кожну хвилину з користю і не забувати про відпочинок. Є віджет і планувальник окремих завдань.

7. Weeklie
App Store: безкоштовно, вбудовані покупки

Розклад в телефоні для студентів і школярів. Зручно записувати домашнє завдання і імена педагогів, останніх точно забувати не можна.

Ефективність

8. Трекер звичок Loop
Google Play: безкоштовно

Є теорія, що на формування звички потрібен 21 день. Трекер допоможе почати, нарешті, вставати рано, займатися англійською та спортом. У додатку можна відстежувати регулярність, дивитися на статистику, включати нагадування і відзначати дати.

9. Трекер звичок BeGreat
Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки

У додатку зібрані звички відомих людей, які повинні допомогти тобі сформувати свої. Вибираєш «набір звичок» Вінстона Черчилля або Альберта Ейнштейна – вони розділені за категоріями, наприклад, політика або спорт. Доступні безкоштовні набори з звичками Ліонеля Мессі і Опри Уїнфрі, і серед них, наприклад, «не боюся змінити звичне» і «викладаюся по повній».

10. Forest

Google Play: безкоштовно, є покупки
App Store: 50грн

Додаток з гейміфікацією: ставиш таймер на будь-який час, і поки зосереджено працюєш – дерево росте. Відволікаєшся, тобто починаєш користуватися іншими додатками, – воно вмирає! Продуктивність оцінюється кількістю посаджених дерев.

11. Pomodoro
Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки
App Store: безкоштовно, вбудовані покупки

Техніка Помородо – це чергування роботи і відпочинку за таймером: 30 хвилин роботи, 10 хвилин відпочинку, і повторити так необхідну кількість разів. Вона допомагає зосередитися, головне – дотримуватися балансу і часу. Можна використовувати таймер на телефоні, але розробники зробили спеціальний додаток.

12. MindMeister

Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки

App Store: безкоштовно, вбудовані покупки

Візуальні карти – кращий спосіб пояснити складну тему, розділити завдання на підпункти, запам’ятати складну інформацію. MindMeister дозволяє малювати карти з друзями, синхронізувати на пристроях, експортувати в форматі pdf.

Додатки для спрощення роботи

13. Фільтр синього світла
Google Play : безкоштовно, вбудовані покупки

Лікарі рекомендують прибирати телефон за півгодини до сну, але часто це неможливо зробити через роботу. Фільтр синього світла змінює колір екрану на жовто-оранжевий, щоб очі не напружувалися і менше втомлювалися. На Андроїд є додатки в Google Play, айфони включили функцію «Night Shift» в налаштування.

14. Блокування додатків OFFTIME
Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки
App Store: безкоштовно

Якщо кульгає дисципліна і набридли повідомлення, то роби радикально – заблокуй для себе вхід в додатки. OFFTIME дозволяє заборонити доступ на певний час і автоматично відправляє відповіді друзям, що ви звільнитеся пізніше. Також є повідомлення про надмірне використання телефону і віджет для екрану.

15. Seven
Google Play: безкоштовно, вбудовані покупки
App Store : безкоштовно, вбудовані покупки

Спорт допомагає розвивати мозок, він як холодний душ для вирішення складних завдань. Seven – це сім хвилин вправ, які допоможуть підтримувати себе у формі під час регулярних заняттm. Вправи доступні з текстовою і 3D інструкцією. Відстежуй прогрес, вступай в 7-місячний марафон. У додатку можна додати свої тренування і змагатися з друзями.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu