Від авторів, Додатки, Кар'єра, Технології

Корисні додатки для тайм-менеджменту

06 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Планувати свої справи – важливий навик для сучасної людини. Особливо він потрібен школярам і студентам, які поєднують навчання з роботою або власним бізнесом. А ще їм хочеться встигати зустрічатися з друзями, займатися спортом і дивитися свіжі ролики на YouTube. Впізнаєш себе? Тоді цей список додатків для продуктивності ми робили не дарма.

Weeklie

Ціна: безкоштовно

Корисні додатки для тайм-менеджменту - tech, career, dodatky, vid-avtorivКорисні додатки для тайм-менеджменту - tech, career, dodatky, vid-avtoriv

Для будь-якого студента або школяра важливо завжди мати під рукою розклад занять. У додатку Weeklie можна легко налаштувати розклад пар або уроків. Предмети можна виділяти різними кольорами, щоб точно не заплутатися. Щоб перевірити, який зараз урок або пара, не потрібно навіть розблокувати телефон. Розкладом можна ділитися з друзями – просто відправши спеціальний код своїм однокласникам або одногрупникам. Ще в додатку можна додавати домашні завдання: прикріплювати фотографії вправ, отримувати нагадування і наголошувати на тому, що вже зроблено.

Productive

Ціна: підписка на місяць – 150 гривень

Простий і зрозумілий інтерфейс Productive відмінно підійде для складання списків цілей і завдань. У додатку можна додавати завдання із запропонованих категорій. Наприклад з категорії «ефективність» можна вибрати: «відповісти на листи», «не відволікатися від навчання», а з «хобі» – «подивитися новий фільм», «медитувати». Також можна створювати завдання самостійно. На виконання завдань легко відвести певний проміжок часу – в додаток вбудований таймер. Забути про важливій справі тепер не вийде – в Productive є система нагадувань.

iPlan

Ціна: безкоштовно

Додаток iPlan відрізняється широкими можливостями для створення складних і докладних завдань. У ньому є списки на день, завдання, прив’язані до часу і датою і навіть підзадачі для особливо складних справ. Основні або самі термінові справи можна закріплювати на головному екрані. У додатку легко перемикатися між завданнями на день, місяць і тиждень і структурувати роботу. До них також можна прикріплювати номера телефонів, щоб точно не забути про дзвінок колезі або наукового керівника.

Paper

Ціна: безкоштовно

Додаток для тих, хто звик записувати свої думки на папері. Перед тобою віртуальний блокнот, в якому можна малювати, робити начерки, додавати фотографії і створювати текстові замітки. Великий вибір інструментів для малювання, різних видів паперу і широкі можливості для редагування. Дуже добре підходить для складання планів і візуалізації власних ідей.

Google Keep

Ціна: безкоштовно

Це віртуальна дошка для нотаток, де можна записувати свої плани, ідеї та думки. Додатки Google дуже зручні тим, що завжди готові синхронізувати весь масив твоїх Google-даних, наприклад, пошти або загальних редагованих документів. Доступ до списків справ можна роздавати необмеженій кількості людей, так зручніше і швидше робити групові завдання і складати списки покупок. До речі, повідомлення в додатку можна прив’язати до геопозіціі, тоді воно автоматично нагадає тобі про невиконану завдання, якщо ти опинишся поряд з локацією.

Habit

Ціна: безкоштовно

Додаток для любителів чек-листів і трекерів звичок. Спорт, читання, прослуховування бізнес-подкастів – якщо ти вже довго шукаєш помічника, який може розвинути корисні звички, то Habit відмінно підійде. Крім зручних настроюються мотивуючих нагадувань і симпатичного інтерфейсу, в додатку є функція побудови графіка вашої звички – хвалитися досягненнями можна зі згадуванням аналітики. «Тепер я читаю на 40% частіше», – звучить солідно!

Focus keeper

Ціна: безкоштовно

Постійно гортаєш стрічку в Instagram, замість того, щоб займатися справами? Focus keeper допоможе зосередитися на навчанні або роботі. Додаток заснований на принципі концентрації під назвою «метод помідора». Ідея полягає в тому, що кожні 25 хвилин роботи необхідно робити короткі перерви по 3-5 хвилин. Просто включи таймер і повністю зосередься на роботі.

Forest

Ціна: 60 гривень

Ще один додаток, заснований на «методі помідора». За кожні 25 хвилин (або більше) роботи в віртуальному лісі з’являється одне дерево. Потрібно включити таймер, і дерево почне «рости». Але варто тільки вийти з програми – дерево помре. Forest допоможе тобі зробити світ трохи краще – за ігрову валюту можна посадити справжнє дерево в африканському лісі!

ToRound

Ціна: безкоштовно

ToRound допоможе організувати твої плани простим і наочним способом. Потрібно написати задачу, і на екрані з’явиться кружечок з нею. Після того, як ти її виконаєш, кружечок відправляється в воронку. Розмір кіл можна змінювати в залежності від важливості справи, а кольором виділяти окремі групи справ, наприклад, навчальні завдання – синім, робочі – зеленим.

Tick Tick

Ціна: безкоштовно, є платний контент.

Зручний інструмент для створення списків справ. Дозволяє встановлювати дедлайни та налаштовувати нагадування, заповнювати та керувати своїм розкладом у календарі, розшерювати свої завдання для інших користувачів тощо.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu