Соціальні медіа, Спільнота

5 причин завести свій блог в 2020

05 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

У 2020 блогінг став повноцінною професією, а блогери – новими знаменитостями з непоганим доходом. Багато хто мріє поповнити їхні ряди, але здається, їх і так занадто багато. Незважаючи на високу конкуренцію, запускати свій блог у 2020 році все ж варто – він не перетвориться на головне джерело доходу, але буде відмінною підмогою в кар’єрі.

Отже якщо ви ще думаєте над тим, як почати вести свій блог у 2020, ми підготували для вас 5 причин навіщо це вам.

Нетворкінг

Блогер завжди спілкується зі своєю аудиторією. Спілкування в мережі допомагає налагодити нові зв’язки і зміцнити старі. А якщо блог безпосередньо пов’язаний з професією, створення блогу допоможе знайти однодумців, колег і навіть нову роботу. Блогери з однієї ніші завжди спілкуються між собою, взаємно піарять один одного і проводять спільні конкурси та марафони. Так вони обмінюються аудиторією і досвідом.

Раніше ми писали:
Навіщо блогеру освіта?

Блог-портфоліо

HR-менеджери отримують купу нових резюме щодня. В першу чергу вони дивляться на професійні навички та досвід роботи. Але блог точно допоможе тобі виділитися. Можна використовувати його як портфоліо, завантажувати в нього свої роботи, проекти і тексти. Більшість роботодавців гуглять потенційних співробітників, з блогом ти сам вирішуєш, що їм побачити.

Блог-портфоліо відмінно працює для хлопців з творчими професіями. Створений блог допоможе вам підвищити впізнаваність.

Самопрезентація

Публічність сьогодні важлива не тільки журналістам, політикам або акторам, вона також потрібна і блогерам. Хороша самопрезентація допоможе розвиватися в будь-якій професії, від вчителя до космонавта. Сильний особистий бренд формує до тебе довіру як до професіонала. А довіра – це нові клієнти, продажі, зв’язки та вигідна співпраця. Для цього потрібно вести себе, як ніби ти близький друг всіх своїх читачів. Більше розповідати про себе, ділитися подіями з життя – так люди починають сприймати тебе не як безликий бренд, а як людину, якій можна довіряти.

Нові навички через створення блогу

Ведення блогу – це завжди розвиток нових навичок. Найочевидніше – ти станеш краще і грамотніше писати. А ще розбиратися в соціальних мережах, інтернет-маркетингу та просуванні, а іноді в мовах розмітки документів CMS або HTML, якщо ведеш блог на окремій платформі типу WordPress. Цю буде плюсом і коли будеш влаштовуватися на роботу.

Пости на якусь конкретну тему допоможуть закріпити знання і заповнити прогалини, адже кращий спосіб дійсно щось зрозуміти – це спробувати пояснити це простою мовою комусь іншому.

Гроші

Блог навряд чи стане для тебе основним способом заробітку, але допоможе підвищити дохід за рахунок продажу реклами або своїх інфопродуктів. З ростом популярності блога ти зможеш попросити підвищення зарплати і підняти ціни на свої послуги.

У світі блогерів досить велика конкуренція, але створивши власний блог чи веб-сайт він точно не буде зайвим і ви отримаєте від цього додатковий профіт у вигляді знань, кар’єри, чи додаткового заробітку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu