Новини, Стартапи, Транспорт

Нова категорія Kids від Bolt: безпечні поїздки з дітьми

20 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

20.02.2020 Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt запускає нову категорію — Kids. Компанія інвестувала в купівлю якісних і безпечних дитячих автокрісел для всіх автомобілів у цій категорії.

Перевезення дітей — дуже відповідальний процес, до якого потрібно поставитися з особливою ретельністю і турботою. Адже важлива не тільки безпека: дитина повинна добре та зручно почуватися в кріслі.

Після ухвалення закону про дитячі автокрісла компанія Bolt вирішила не залишати питання безпечного перевезення дітей на розсуд водіїв. Батькам більше не потрібно додатково уточнювати, чи є в машині спеціальне автокрісло, адже їм оснащено кожне авто в категорії Kids.

Замовити нову послугу дуже просто. Для цього потрібно лише вибрати категорію Kids у додатку Bolt. В автомобілях встановлено одне універсальне автокрісло. У такому автокріслі можна розмістити дитину у віці від 0 до 12 років і масою до 36 кг. Приємною новиною є і те, що протягом тестового періоду пасажирам не потрібно доплачувати за поїздку в категорії Kids.

Нова категорія Kids від Bolt: безпечні поїздки з дітьми - transport, startups, news

Portrait of an adorable little boy sitting in a car seat

«Безпека пасажирів має для нас першочергове значення. Ми підтримуємо закон про посилення відповідальності за порушення правил перевезення дітей, тому одразу почали роботу над створенням нової категорії та інвестували в купівлю спеціальних автокрісел.», — розповідає регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Компанія Bolt постійно працює над створенням нових сервісів, щоб пасажири могли здійснювати зручні поїздки кожного дня. Нагадаємо, що раніше були анонсовані нові категорії: Pets (для поїздок із тваринами), Delivery (для доставки малогабаритних відправлень), а нещодавно була запущена категорія Business (для ділових поїздок в автомобілях підвищеного комфорту).

Детальніше про автокрісла за посиланням.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu