Бізнес, Новини, Стартапи

Українська Grammarly залучила $ 90 млн інвестицій і тепер коштує більше $ 1 млрд

11 Жовтня, 2019

Українська IT-компанія Grammarly залучила $90 млн інвестицій і стала «єдинорогом» – компанією з оцінкою понад $1 млрд. Цей раунд точно так же, як і попередній, очолила компанія General Catalyst.

Редакція UAspectr розповідає деталі.

Українська Grammarly залучила $ 90 млн інвестицій і тепер коштує більше $ 1 млрд - startups, news, businessУкраїнська Grammarly залучила $ 90 млн інвестицій і тепер коштує більше $ 1 млрд - startups, news, business

10 жовтня Grammarly залучила $90 млн інвестицій, а оцінка компанії перевищила $1 млрд. Цю інформацію підтвердив TechCrunch гендиректор General Catalyst, яка очолила нинішній і попередній інвестиційний раунди.

Grammarly – це онлайн-сервіс, заснований на штучному інтелекті, який перевіряє граматику листів англійською мовою.

З моменту першого інвестиційного раунду травнем 2017 року компанія розширила можливості сервісу. Крім виправлення граматичних помилок, він також допомагає підібрати відповідний тон тексту, зробити його більш захоплюючим і чітким. Крім цього, Grammarly визначає те, яке враження написаний текст справить на читача.

Залучені кошти Grammarly планує використовувати на розширення охоплення сервісу: його збираються зробити доступним всюди, де використовується письмова комунікація англійською мовою. У компанії також продовжать працювати над детектором тони , завдяки якому сервіс зможе підказати його правильну адаптацію.

Компанія Grammarly заснована в Києві в 2009 році трьома українцями: Максимом Литвином, Олексієм Шевченко і Дмитром Лідером. Компанія стала прибутковою в 2011 році і має свої офіси в Сан-Франциско, Києві, Нью-Йорку та Ванкувері.

Компанія також планує відкрити другий офіс в Києві: « За два останні роки наша команда збільшилася більше ніж в два рази, і ми вже будуємо нове офісне простір в Києві, щоб підтримати подальше зростання », – розповідає співзасновник Grammarly Дмитро Лідер.

Що таке Grammarly

Grammarly створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою.

Залучені кошти в компанії планують вкласти в подальше вдосконалення технології. Мета Grammarly – створити комплексного асистента для особистої і професійної комунікації англійською мовою.

Українська Grammarly залучила $ 90 млн інвестицій і тепер коштує більше $ 1 млрд - startups, news, business

Grammarly намір розширити охоплення свого продукту і продовжити роботу над більш складними аспектами мови і комунікації, зокрема над розвитком недавно запущеного детектора тони .

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu