Новини

Нова послуга Bolt – кур’єрська доставка Delivery.  В планах — перевезення тварин

24 Жовтня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська транспортна платформа Bolt запускає нову послугу доставки ― Delivery. Незабаром послуга буде доступна у всіх містах України, де працює компанія. Відтепер водія Bolt можна буде викликати в якості кур’єра для доставки по місту невеликих пакунків і вантажу, що поміщається в багажному відділенні автомобіля.

До кінця листопада 2019 року послуга Delivery буде працювати в тестовому режимі в Києві, а вже з кінця листопада сервіс доставки пакунків займе належне місце серед переліку послуг, що надає компанія Bolt. Послуга Delivery є зручною та безпечною, а для того, щоб захистити інтереси клієнтів, кожен пакунок, який перевозитимуть водії Bolt, буде застраховано.

Для того, щоб скористатися послугою, клієнту потрібно обрати в додатку категорію “Delivery”, дочекатися водія і передати йому пакунок та контактний номер телефону отримувача. При цьому розміри вантажу, що перевозиться, не мають перевищувати 65 х 55 х 40 см. Водій перевозить вантаж і чекає на отримувача в пункті призначення. У разі, якщо отримувач вантажу не з’являється для того, щоб забрати пакунок, вантаж відвозять до одного з спеціальних пунктів зберігання, звідки відправник або отримувач може його забрати. Важливо зауважити, що перевезенню не підлягають грошові кошти, цінні папери, зброя, наркотичні та вибухові речовини та інші предмети, перевезення яких заборонено чинним законодавством.

«Я радий відзначити, що платформа Bolt постійно розвивається і розширюється, пропонуючи клієнтам нові послуги в Україні. Delivery стане ще одним зручним і практичним сервісом. Ми далі працюємо над подальшим розширенням переліку послуг і плануємо запустити перевезення тварин у недалекому майбутньому», ― коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu