Новини, Транспорт

Митниця запустила онлайн-калькулятор розрахунку вартості розмитнення авто

13 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Державна митна служба виклала в тестовий доступ онлайн-калькулятор митної вартості та платежів при оформленні авто. Про це в Facebook повідомив глава відомства Макс Нефьодов та AIN.UA.

Калькулятор «розмитнення» – онлайн-форма, у якій потрібно вказати марку автомобіля, об’єм двигуна в куб. см, країни походження, рік виробництва і «вік». Після цього – його вартість в доларах. Калькулятор порахує митну вартість автомобіля і платежі при його офіційному оформленні.

Наприклад, для Nissan Pathfinder 2018 року за $ 27 000 платежі будуть виглядати так:
Митниця запустила онлайн-калькулятор розрахунку вартості розмитнення авто - transport, news

“Виклали в тестовий доступ калькулятор орієнтовної митної вартості та платежів при оформленні авто. Сервіс підтягує дані про мінімальну, середню і максимальну вартість зазначеного авто за 2018-2019 роки на основі реальної інформації мільйона машин більше 2 300 моделей. Це робоча база тих авто, які були оформлені на митниці, її почистили вручну від помилок і друкарських помилок, тому цей процес і зайняв на 1,5 місяці довше очікуваного”, – зазначив Нефьодов.

Тестувати сервіс можна за посиланням: https://calc.customs.gov.ua.

“Що мається на увазі “за 2018-2019”? Скажімо, “Форд Фокус 2.0″ 2012 випуску в 2013 році коштував одні гроші, а зараз – зовсім інші. Машина за параметрами не змінилася, але брати цифри за 2013 рік і застосовувати на 4 листопада 2019 року не можна. Тому беремо оформлення за відносно недавній проміжок часу, за який знецінення не таке суттєве”, – уточнив Нефьодов.

 

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu