Новини

Сервіс Glovo почав працювати в Київській області

19 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

З 18 листопада 2019 року сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo запустився в Київській області. В зону покриття увійшла територія Софіївської Борщагівки в межах вулиць Соборної, Київської та Яблуневої, а також місто Вишневе – до вулиць Ломоносова та Залізничній. Згодом зона доставки буде розширюватися.

Сервіс Glovo почав працювати в Київській області - news

Про сервіс

Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток з App Store або Google Play, створити обліковий запис, підключити платіжну карту, вибрати тип послуги і оформити замовлення.

Для нових користувачів діє реферальная програма, по якій можна отримати 50 грн в якості бонусу. Промокод діє протягом 7 днів за умови мінімальної суми кошика в 100 грн.

У Glovo можна замовити готові страви з ресторанів, доставку квітів, книг або косметики, а також продукти з супермаркетів, ліки з аптек. Послуга «Кур’єр» дозволяє передати будь-який предмет в межах зони сервісу (розмір доставки не повинен перевищувати габарити фірмового рюкзака 40х40х30 і вага 9 кг).

Glovo в Україні

  • В Україні Glovo почав роботу в жовтні 2018 року і сьогодні доступний в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові та Черкасах.
  • За перший рік роботи сервісу користувачі програми замовляли доставку в середньому 3,7 разів на місяць.
  • Сьогодні додаток Glovo займає 4 місце в рейтингу найбільш популярних безкоштовних мобільних додатків в Україні.
  • Для замовлення доступні більше 3000 локацій. Швидкість доставки в середньому становить 35 хвилин.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu