Бізнес, Маркетинг, Новини

Burger King випустить маски з надрукованими замовленнями, щоб гостям не довелося говорити

26 Серпня, 2020

Мережа фаст-фуду Burger King в Бельгії роздасть 250 клієнтам маски з надрукованими замовленнями. Цю кампанію придумало паризьке рекламне агентство Buzzman. «Навіщо задовольнятися простим шматком тканини, якщо маска може нести послання?» – пише компанія.

Компанія Burger King в Бельгії оголосила, що випустить 250 масок для обличчя, на яких надруковані замовлення, йдеться в пресрелізі. «Це факт, що вимога носити маски стає нормою. Але навіщо задовольнятися простим шматком тканини, якщо маска може нести послання? » – запитує мережу фаст-фуду.

Burger King випустить маски з надрукованими замовленнями, щоб гостям не довелося говорити - news, online-marketing, businessBurger King випустить маски з надрукованими замовленнями, щоб гостям не довелося говорити - news, online-marketing, business

Гості можуть отримати маску, написавши в коментарях у Facebook або Instagram бельгійської Burger King свою ідею для напису. Компанія використає варіанти, що сподобаються. Маски заважають говорити, наприклад робити замовлення в ресторанах, але це можна виправити, вважають автори проєкту, паризьке рекламне агентство Buzzman.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu