Новини

На Aliexpress з’явилася доставка з України: що це значить

11 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Українські користувачі помітили , що в інтерфейсі популярного онлайн-маркету Aliexpress з’явилася опція доставки з України. Озвучувалися навіть припущення, що китайська Alibaba планує побудувати тут склад. Редакція AIN.UA запитала у експертів по ринку електронної комерції, що відомо про плани китайської компанії в цій сфері.

Що трапилося?

На сайті Aliexpress в фільтрі за категоріями товарів з’явилася можливість вибирати країну доставки, серед них вказана і Україна:

На Aliexpress з'явилася доставка з України: що це значить - news

Україна як варіант доставки з’явилася і в картках деяких товарів, але ця кнопка – поки не доступна.

Що це може означати?

«Можу припустити, що це поки не склад в Україні, а місцевий торговець і / або дилер китайського торговця, який постачає цей товар», – вважає Сергій Арабаджи, засновник Hotline. На його думку, експансія китайського ecommerce на український ринок буде тривати, і це погано позначиться на місцевих підприємцях. За його даними , китайські онлайн-компанії отримують близько $100 млн з українського ринку щорічно.

У компанії «Укрпошта», яка співпрацює з Поштою Китаю по доставці товарів з китайських інтернет-магазинів в Україні, навпаки, вважають, що така експансія позитивно вплине на ринок.

З приводу доставки з України в компанії відзначили: «Ця функція має локальний характер і працює для приватних підприємців, які зареєстровані на платформі і мають свій невеликий склад в Україні».

Також, в компанії додали, що «Укрпошта» зацікавлена в тому, щоб у Aliexpress було представництво в Україні. Тут є великий попит на товари з Китаю та це дозволило б українцям швидше отримувати замовлення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu