Бізнес, Маркетинг, Соціальні медіа

Історії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу

06 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Історії в Instagram – самий зростаючий медіаформат. У сьогоднішньому світі, що орієнтований на соціальні спільноти, Історії на всіх типах платформ виявляються цінним активом в рамках будь-якої маркетингової стратегії бренду. Більше 500 мільйонів користувачів щодня постять сторіз. Ця функція буде популярною в найближчі кілька років. Матеріал вперше опубліковано на сайті Marketer

Instagram Stories – це модно!

Історії – це вертикальні фотографії або відео тривалістю не більше 15 секунд. Ви також можете використовувати сторонній додаток, щоб сегментувати довше відео з кроком 15 секунд, щоб додати його в свою історію. Просто не забудьте змінити розміри відео, перш ніж завантажувати його в свою історію Instagram.

Історії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу - social-media, online-marketing, businessІсторії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу - social-media, online-marketing, business

Замість того, щоб з’являтися в основній стрічці, історії з’являються у вигляді спливаючих гуртків у верхній частині головного екрану з рожевим і помаранчевим гуртком, описує нові історії. Історії з Instagram доступні для виявлення. «Виявляти» означає, що люди, які не стежать за вами, також можуть бачити ваші повідомлення.

При натисканні на історію користувача будуть відтворюватися всі їх активні історії в хронологічному порядку, від найстаріших до найновіших. Ви можете натиснути на правий або лівий край історії, щоб швидко переглянути їх.

Найбільша різниця між історією в Instagram і типовим постом полягає в тому, як довго він триває – триває всього 24 години за один раз (що робить його більш привабливим для перегляду!).

Instagram представив insta-story в серпні 2016 року, пізніше додала живі історії в листопаді 2016 року.

Кожна п’ята історія Instagram (як повідомляє TechCrunch), якою поділився бренд, отримує пряму відповідь, даючи брендам прямий зв’язок з їх аудиторією і дізнаючись про них більше.

Навіщо вам використовувати Stories?

Багато компаній і маркетологи досі ще не створюють Історії. Статистика говорить, що користувачі добре реагують на Історії. Яскраве коло навколо вашої аватарки говорить про те, що у вас є нова історія, яку потрібно подивитися.

Причини використовувати Stories:

 • 500 мільйонів користувачів щодня дивляться історії з Instagram
 • 1 з 3 історій, що найбільш переглядаються від компаній
 • 15-25% переглядів історій в Instagram призводять до взаємодії

Створити свою історію просто

 1. Відкрийте ваш профіль в Instagram, в верхньому лівому куті телефону є значок «Камера», натисніть на нього.
 2. Поділіться фотографією або відео, яке ви вже зняли або виберіть об’єкти в камері, щоб зробити знімок або відео в додатку.
 3. Натисніть на обличчя смайлика, щоб додати всі види цікавих наклейок. Ви можете вщипнути стікер після додавання в історію, щоб збільшити або зменшити її розмір. Ви також можете натиснути і перетягнути його навколо рамки, щоб змінити її положення.
  Історії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу - social-media, online-marketing, business
 4. Натисніть Aa, щоб додати будь-який текст. Виберіть з 6 шрифтів і безлічі квітів.
  Instagram використовує 5 різних стилів тексту. Практично завжди текст рекомендуємо розміщувати на фон.
  Історії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу - social-media, online-marketing, business
  Історії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу - social-media, online-marketing, business
 5. Проведіть будь-яким елементом вниз і у відро для сміття, щоб видалити його.
  Ви також можете додати музику, анімації, фільтри та інше.

Щоб максимізувати ефективність вашої історії, спробуйте наступні поради:

 • Геотеги і хештеги збільшують ваше охоплення.

Ви можете використовувати 1 геотег і до 11 хештегів.
Використовуючи хештеги в своїх історіях, користувачі зможуть переходити за посиланнями, щоб побачити інший контент, який використовується за цим хештегом. Доведено, що посилання ведуть на ваш сайт або цільову сторінку до 25%. Це відмінний спосіб внести історії в вашу маркетингову стратегію хештега.

 • Використовуйте смайлики та наклейки.

Емодзі і стікери – цікавий спосіб скрасити ваші історії в Instagram і підвищити інтерес до них. Перевіряйте наклейки кожен день на предмет нових і унікальних. Іnstagram часто випускає унікальні стікери Story – будь то понеділок, свято або сезон. Перевіряйте цей розділ кожен день на наявність нових і своєчасних наклейок для додавання в вашу історію.

 • Використовуйте стікер опитування і питань, і місця розташування.

Ви можете додати розташування на вашу картинку. Почніть вводити, де б ви не знаходилися, і ви зможете намалювати географічно конкретну наклейку, щоб показати, де ви знаходитесь. Коли люди переглядають вашу історію, вони зможуть натиснути на наклейку з місцем розташування і побачити інші фотографії та історії, що відбуваються в одному і тому ж місці.

Задати питання, створити опитування і багато іншого. Це відмінний спосіб по-справжньому привернути увагу і поспілкуватися з людьми. Підвищіть інтерес до своєї історії в Instagram, відкривши її іншим людям, які роблять те ж, що і ви. Опитування і питання також дозволяють швидко досліджувати ринок, даючи вам прямі відповіді від ваших клієнтів в лічені секунди. Так ви відкриваєте двері для миттєвої участі. Ви також можете тепер шукати GIFH для GIF-файлів, щоб додати в свої історії.

Історії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу - social-media, online-marketing, business

Історії в Instagram – зростаюча можливість для бізнесу - social-media, online-marketing, business

 • Репост UGC (Користувацький контент)

Найефективніший спосіб створення контенту для вашого бізнесу – це зробити так, щоб ваші клієнти робили це за вас.
Використовуючи заклики до дії, такі як «Підпис», «Який ваш улюблений …» або «Поділіться своїми …», ваші передплатники не зможуть чинити опір відповіді. Потім ви можете опублікувати цей контент в своєму обліковому записі.

 • Використовуйте тільки фірмові шрифти та кольори

Не пропустіть можливість підвищити впізнаваність бренду, використовуючи власні шрифти, кольори і логотип.
Якщо стандартні шрифти не обрізають його, існує безліч додатків, які дозволяють легко маркувати ваші повідомлення.

 • Опублікуйте фото і відео

Експериментуйте з вашим контентом. У той час як відео зазвичай привертають більше уваги, публікуючи різні фото і відео, ви зможете тримати свою аудиторію в напрузі.

Публікація різних типів контенту також дозволяє перевірити, які типи постів привертають найбільшу аудиторію.

 • Додайте звук

З ростом популярності TikTok, люди довели, що вони люблять дивитися відео з включеним звуком.

 • «Основні моменти» у ваших Історіях

Історії з Instagram можуть тривати тільки 24 години, але чи знаєте ви, що ви можете прикріпити історії в верхній частині профілю свого облікового запису?

Основні моменти – це корисний спосіб для попереднього перегляду типу контенту, який ви публікуєте в свого облікового запису, або для демонстрації ваших кращих оповідань.

Бренди можуть використовувати ці основні моменти для демонстрації своїх кращих продуктів, майбутніх подій або для демонстрації своїх кращих авторитетів.

 • «Розповідь з-за лаштунків»

Ще один простий спосіб створення привабливого контенту – дати вашій аудиторії можливість зазирнути за лаштунки.

Багато брендів використовують свої історії в Instagram, щоб показати людям контент, який вони не зможуть знайти в іншому місці.

Це може бути швидке, відверте інтерв’ю, швидкий знімок вашого офісу або відео в реальному часі під час заходу.

 • Просувайте свої Історії

Якщо хочете розширити свою базу передплатників, щоб досягти порогу в 10 000 передплатників, ви можете оплатити просування історій в Instagram.

Це можна налаштувати в менеджері реклами Instagram, як у звичайній рекламі Instagram. Історії пропонують більше закликів до дії і можливостей взаємодії, ніж звичайні оголошення, тому обов’язково ознайомтеся з ними, якщо у вас є бюджет.

2 способи відстежити ефект ваших історій в Instagram

Як і в будь-якій частині вашої маркетингової стратегії, ви, звичайно, захочете виміряти успіх і рентабельність використання історій з Instagram.
Ось три способи отримати доступ до аналітики історії Instagram:

1. Instagram Insights

Щоб використовувати вбудовані в Instagram функції відстеження історій, вам потрібно налаштувати Instagram для бізнесу або обліковий запис творця Instagram.

Як тільки ви налаштуєте свій бізнес-профіль, натисніть «Insights» в правому верхньому кутку. Тут вкладка «Вміст» надасть вам аналітику як для історій, так і для публікацій, в тому числі:

 • Метрики взаємодії: загальні ресурси, відповіді, відвідування профілів або стікери.
 • Метрики виявлення: покази, відстеження та навігація (наприклад, натискання назад/вперед).

Instagram зберігає аналітику ваших історій тільки протягом 2 тижнів в додатку, тому може бути корисно використовувати аналітичну платформу Instagram, таку, як наприклад, https://later.com, щоб відстежувати всі ваші дані і помічати довгострокові тенденції. Ви можете отримати аналітику за 3 місяці.

2. Instagram & Facebook Creator Studio

Instagram почав розгортати Instagram Creator Tools для всіх облікових записів. Ця панель інструментів надає доступ до тих самих відомостей, що і профіль бізнесу, але доступна тільки для деяких облікових записів за станом на літо 2019 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu