Новини, Транспорт

В Україні з’являться три Tesla Supercharger. Запуск – в першому кварталі 2020 року

09 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Tesla встановить в Україні як мінімум три фірмові зарядні станції Supercharger. Про це розповів у себе на Facebook-сторінці засновник Tesla Club Ukraine Назар Шимона-Давида.

Tesla сегодня стала дорожча за Ford и GM разом взяті. А ще мені відомо де точно в Україні буде стояти перший Tesla …

Posted by Nazar Shymone-Davyda on  Wednesday, 8 January 2020

За його словами, запуск відбудеться в першому кварталі 2020 року. Де саме розташуються Supercharger – не повідомляється, як і те, наскільки актуальна карта запланованого покриття. Станції, які встановлюють в Європі, дозволяють заряджати одночасно 4-10 автомобілів і підтримують потужність до 120 кВ.

Вартість використання варіюється в залежності від країни і розраховується виходячи з кількості кВтг. Наприклад, в Польщі один кВтг обійдеться в 1,24 злотих або 7,8 грн. Ряд моделей, наприклад Model S і Model X певного року випуску отримують безкоштовний доступ до зарядки.

У майбутньому можна говорити і про запуск фірмового сервісу. Зараз найближча до України точка фірмового ТО знаходиться в польській Варшаві, вона заробила в 2019 році. Найближчі Supercharger – теж в Польщі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu