Додатки, Новини, Технології

Мобільний «Банк Власний Рахунок» Fozzy Group запустився для всіх бажаючих

01 Жовтня, 2021

Fozzy Group спільно з Банком Восток і Mastercard запустили діджитал-банк в ритейлі – «Банк Власний Рахунок» (БПР).

Оформити картку «Банку Власний Рахунок» можна через мобільний додаток – як фізичну, так і діджитал.

Мобільний «Банк Власний Рахунок» Fozzy Group запустився для всіх бажаючих - tech, news, dodatky

Карти «Банку Власний Рахунок» випускаються ексклюзивно на базі платіжної системи Mastercard. Емітентом карти є «Банк Восток», який входить в Fozzy Group.

Клієнтам Банку Власний Рахунок доступний кредитний ліміт до 100 000 грн з пільговим періодом до 62 днів.

Якщо клієнт є користувачем програми лояльності мережі «Сільпо» «Власний Рахунок» і вказав при реєстрації в банку той же мобільний номер, що і в програмі, бали, накопичені через БПР і програму лояльності, будуть синхронізуватися.

Накопичувати бали «Власний Рахунок» можна в будь-яких фізичних торгових точках і онлайн-магазинах. Бонуси нараховуються за безготівковою оплатою: кожна одна витрачена гривня дорівнює 1 отриманому балу, а за покупки в «Сільпо» і Le Silpo нараховується вдвічі більше балів, в shop.silpo.ua і resto.silpo.ua – втричі більше.

Для того, щоб при оплаті карткою Банку Власний Рахунок в мережах «Сільпо» і Le Silpo нараховувалася підвищена кількість балів, на касі необхідно відсканувати QR-код в додатку банку (для діджітальної карти) або штрих-код на фізичній карті.

Бонус формується щомісяця за будь-яку кількість балів, без утримань. Відслідковувати прогрес можна в додатках «Банку Власний Рахунок» і «Сільпо».

У мобільному додатку БПР можна відкрити накопичувальний рахунок – «Назбіратус». При цьому на залишок власних коштів щомісяця будуть нараховуватися 7% річних, що прискорить накопичення. При необхідності можна легко зняти гроші з рахунку без втрати відсотків.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu