Життя, Кар'єра

5 питань, які потрібно собі задати перед зміною роботи в новому році

10 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Результати недавнього дослідження Fiverr і YouGov показали, що в 2020 році приблизно шість з десяти американців хотіли б щось змінити в кар’єрі. Незалежно від того, робите ви стрибок в світ фрілансу, запускаєте бізнес або коригуєте напрямок поточної роботи, задайте собі наступні питання.

Чим ви захоплені і що для вас важливо?

Наші симпатії і антипатії з часом сильно змінюються: це стосується і їжі, і музики, і оточення. Ось чому перед внесенням змін завжди корисно подумати про те, що вам близько в житті і кар’єрі. Подумайте, чим ви любите займатися поза роботою. Подумайте і про те, що вам подобається у вашій професійній діяльності, і про те, як це можна перенести в інше місце. Чи багато ви подорожуєте, чи дозволяє ваша компанія працювати віддалено, чи можете ви займатися цікавими проектами?

Навіть якщо ви не хочете залишатися в своїй компанії або продовжувати виконувати ті ж завдання, і на цій роботі можуть бути аспекти, які вам подобаються і які ви хочете зберегти. Також важливо мати ясну і значиму мета, яку ви вважаєте емоційно привабливою. Що вам насправді потрібно від роботи? Вплив на світ? Фінансова незалежність? З цим питанням варто розібратися в першу чергу.

Ви спілкувалися з людьми, які могли б допомогти?

Визначившись з бажаннями і подумавши про те, що вам насправді потрібно від роботи, почніть встановлювати зв’язки. І для цього не завжди потрібно відвідувати мітапи і дорогі конференції. Наприклад, ви вирішили переключитися на фотографію. В такому випадку, можна спробувати нетворкінг в Instagram, розпитавши професіоналів про початок їх шляху. Хочете побудувати кар’єру в маркетингу? Зв’яжіться з кимось із компанії, яка вам подобається, через LinkedIn або по електронній пошті. Багато людей оцінять зусилля, які ви доклали для установки контакту з ними, і з радістю поділяться порадами.

5 питань, які потрібно собі задати перед зміною роботи в новому році - career, zhyttya

Які міні-цілі ви можете собі поставити?

Продовжимо розглядати приклад з фотографією. Ймовірно, поки ви не можете кинути роботу і почати подорожувати заради цінних кадрів. Але якщо ви цього хочете, постарайтеся більше їздити і фотографувати по вихідним. Якою б не була ваша кінцева мета, будь то змінити компанію, підвищити корпоративну гнучкість або частіше працювати віддалено, винагороджуйте себе кожен раз після сміливої розмови з керівником або відправки резюме. Для дівчат буде актуальний приклад з браслетом Pandora: за досягнення кожної міні-мети можна купувати нової елемент для нього. На заповнення можуть знадобитися роки, але як тільки це станеться, складно буде уявити більш приємне відчуття.

Ви намагаєтеся або робите?

«Роби. Або не роби. Але не намагайся ». Ці слова були сказані не Сократом або Аристотелем, а Йодой (або Джорджем Лукасом). Ця фраза означає, що ви можете як завгодно готувати себе до змін, але вони не відбудуться, поки ви не зробите перший крок. І це завжди найскладніша частина. Сідайте ви на дієту або приступаєте до написання книги, найважче дається перший день або перша сторінка. Ви вже зважилися на зміни, і вам не потрібно намагатися, вам потрібно просто робити.

Чому ви почали цей шлях?

Часто бажання поміняти роботу приходить разом з новими подіями в житті, наприклад, появою дитини і необхідністю поліпшити фінансове становище сім’ї. Згадавши, чому ви вибрали свою поточну діяльність, ви можете оживити захопленість нею і позбутися відчуття пригніченості.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu