Кар'єра, Партнерська новина

Конференція JavaScript fwdays’20, 14 березня в Києві!

15 Січня, 2020

Якщо ти тільки знайомишся з JavaScript світом, або вже прокачаний senior та прагнеш йти в одну ногу з часом i постійно розвиватися, тоді ця інформація саме для тебе!

14 березня 2020 року в Києві відбудеться JavaScript fwdays’20 конференція, де спікери Sebastien Chopin – автор Nuxt.js, Sara Vieira — розробниця у @codesandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка, Юрій Артюх (Riverco.de) — засновник у Riverco.de frontend agency, Вадим Макєєв — пепелсбей в HTML Academy та ін.розкажуть про свій безцінний досвід роботи над проєктами в компаніях зі світовим ім’ям, а communities gathering та душевне afterparty дозволить кожному знайти для себе цікаву тему для обговорення в компанії однодумців.


Квитки: http://bit.ly/2q3oorg


Спеціально для читачів знижка 10% за промо кодом: UASPECTR-JS-20

Конференція JavaScript fwdays’20, 14 березня в Києві! - partners, career

Чи є JSX обов’язковим для роботи з React? Як написати абстрактні класи компонентів у Vue.js? Як розгорнути додаток на Angular? Знайомі питання? 

Впевнені, що хвилюючі питання виникають як у розробника-початківця, так і у прокачаного senior. 

А уяви, цілий день обговорень твоїх улюблених стеків, кейсів, технологій в одному місці! Саме це чекає тебе на JavaScript fwdays’20 conf, 14 березня 2020 року у Києві.

Серед перших спікерів:

Jeff Atwood (Stack Overflow) співзасновник  Stack Overflow – Q&A сайту з програмування, американський software developer, автор, блогер та підприємець.

Sebastien Chopin  (Nuxt.js)  автор Nuxt.js та член Vue.js  ком’юніті, працює з JavaScript останні 13 років.

✅Martin Splitt (Google) —  працює в компанії Google над Search & web ecosystems на позиції Trends Analyst / Developer Advocate, контриб’ютить в опенсорс та працює із найновішими технологіями.

Chen Hui Jing (Jewel Paymentech) — senior front-end developer у Jewel Paymentech, дизайнерка та розробниця-самоучка, що проживає в Сінгапурі, з непомірною любов’ю до CSS.

✅Наталія Теплухіна (GitLab) — Vue.js Core Team Member, працює Senior Frontend Engineer в компанії GitLab. Спікерка на конференціях, пише статті на різноманітні теми, пов’язані з Vue.js.  Здобула звання Google Developer Expert з веб-технологій. 

✅Sara Vieira (CodeSandbox) — розробниця у @codesandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка.

Юрій Артюх (Riverco.de)  — засновник у Riverco.de frontend agency, тривалий час був html/css coder, тепер має пристрасть до анімації та WebGL.

Вадим Макєєв (HTML Academy) — пепелсбей в HTML Academy, керівник спільноти Веб-стандарты, ведучий та продюсер однойменного підкасту, організатор Web Standards Days.

✅Ілля Климов (JavaScript.Ninja) — Senior Frontend Engineer y GitLab, понад 12 років з JavaScript у всіх його проявах, засновник навчального ресурсу JavaScript.Ninja.

Крім цього, для шанувальників живого спілкування, заплановані тематичні дискусії на ? теми та душевне afterparty?

Кожен знайде для себе цікаву тему для обговорення в компанії однодумців. Тож не зволікай та купуй квиток на JavaScript fwdays’20 зі знижкою 10% за промо кодом UASPECTR-JS-20

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu