Маркетинг, Новини, Партнерська новина

ТОП-5 ефективних для просування українського гастробізнесу сайтів – Similarweb

15 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

В Україні інтенсивно розвивається сфера громадського харчування. Це підтверджують не лише цифри (її сумарний оборот склав 681 млн. доларів і продовжує зростати), але й відгуки туристів. Вони охоче діляться своїми враженнями в соцмережах і на профільних Інтернет-ресурсах, таких як Trip Advisor та Вooking.com – і не скупляться на компліменти українським закладам. Запевняють – таку їжу і сервіс в Європі бачили виключно в мишленівських ресторанах.

Минулого році аж 24 українських ресторани з Києва, Дніпра, Одеси, Львова та Бучі (Київська область) увійшли до щорічного рейтингу журналу Wine Spectator. Зрозуміло: такий підйом є корисним для економіки і стимулює гравців ресторанного бізнесу заявляти про себе, освоюючи нові майданчики просування і нові варіанти розповісти про себе.

Базуючись на останніх даних трафіку Similarweb за грудень 2019 року, платформа нативной реклами PRNEWS.io підготувала список українських сайтів, що є максимально ефективними для розміщення ​​інформації про гастробізнес.

Новини гастрономічного світу, цікаві статті, інтерв’ю з експертами, рейтинги закладів и каталоги найкращих ресторанів України – не лише ознайомлять з цікавими кейсами та історіями успіху легендарних рестораторів, але й стануть ефективними джерелами поширення контенту для рекламодавця.

style.nv.ua

Кількість переглядів на місяць – 15 000 000.

Основна маса відвідувачів – жителі України (82%).

Сайт публікує новини України та світу в режимі онлайн, події зі сфери політики, бізнесу, фінансів, технологій, стилю та спорту. Особлива увага приділяється тематичними розділами, в тому числі, оглядам нових закладів, рейтингам кращих ресторанів, страв, трендам гастрономічного напрямку Європи та світу.

Посилання на сайт в каталозі: https://prnews.io/ru/sites/query/Style.nv.ua/

 vgorode.ua

Кількість переглядів на місяць – 4 800 000.

Основна маса відвідувачів – жителі України (93%).

Сайт публікує останні новини з ряду міст України, огляди з культурного життя, інформацію про новинки театру і кіно. Актуальна інформація про кафе і ресторани того чи іншого міста внесена до відповідного розділу сайту.

Посилання на сайт в каталозі: https://prnews.io/ru/sites/query/vgorode.ua/

gloss.ua

Кількість переглядів на місяць – 386 000.

Основна маса відвідувачів – жителі України (84%).

Gloss.ua – це сіті-гайд Києва, який можна завантажити на мобільний телефон. На цьому інтернет-майданчику ви знайдете докладну афішу кіно,театру, нічних клубів, виставок, ресторанів і маршрутів.

Посилання на сайт в каталозі: https://prnews.io/ru/sites/query/gloss.ua/

posteat.ua

Кількість переглядів на місяць – 70 500.

Основна маса відвідувачів – жителі України (89%).

На сайті представлені щоденні оновлення рецептів з якісними фотографіями, розміщено сервіс-гід по закладах столиці, інформація про гастрономічні тури, відкриття нових закладів та тематичні новини з усього світу.

Посилання на сайт в каталозі: https://prnews.io/ru/sites/query/posteat.ua/

weekend.today

Кількість переглядів на місяць – 35 000.

Основна маса відвідувачів – жителі України (82%) та жителі Росії (9,5%.)

На сайті розміщена інформація про актуальні новини столиці, культурні заходи (кіно, театр, виставки), тематичні колонки, а також новини про гастрофестівалі України, особливості та концепти кафе і ресторанів, рецепти оригінальних страв з усього світу.

Посилання на сайт в каталозі: https://prnews.io/ru/sites/query/weekend.today/

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu