Інвестиції, Новини, Технології

Microsoft вкладе $1 млрд у розвиток GreenTech

16 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Виробник техніки і ПО Microsoft офіційно оголосила про свій намір впроваджувати кліматичні технології для зменшення вуглецевого сліду. Про це UAspectr повідомили в прес-службі компанії.

Як повідомляється, до 2050 року компанія планує повністю видалити свій вуглецевий слід за весь час з моменту її заснування в 1975 році.

Для цього Microsoft витратить $1 млрд на розробку нових методів в GreenTech та їх впровадження. Зокрема, партнерам компанії стане доступний інструмент Microsoft Sustainability Calculator, який здатний прогнозувати обсяг вуглецевої емісії від використання хмари Azure.

Також в корпорації перейдуть на поновлювані джерела енергії до 2025 року і електрифікують внутрішній автопарк. Додатково виробник планує садити і відновлювати ліси, використовувати уловлювання вуглецю в грунті, біоенергетику і пряме захоплення повітря.

Щорічно Microsoft має намір публікувати звіт Environmental Sustainability Report, де буде приводити статистику про виконану роботу.

Раніше в 2019 році на компанію подали в суд діти з Демократичної Республіки Конго, що працюють в кобальтових шахтах. Вони зажадали від Microsoft компенсації, які повинні покрити моральну і фізичну шкоду, невиплачену зарплату та інші витрати.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu