Не забудьте поширити ❤️

Платформа Sector X, що працює зі стартапами різних стадій, запустила свій акселеративному хаб. У ньому команди і стартапи можуть пройти акселеративному програму за трьома напрямками. Про це у себе в фейсбуці написав засновник Sector X Андрій Комаровський.

Як повідомляється, програма має на увазі самонавчання і зустрічі з менторами, експертами та корпораціями.

Серед інвесторів будуть українські, європейські та американські компанії, яким цікаві стартапи ранніх стадій. Відповідні команди також зможуть отримати кредити від партнерів хаба. За словами засновника Sector X, ні акселератор, ні партнери не будуть брати комісію, хоча пізніше можливо буде застосовуватися якась форма success fee.

Місце в хабі можуть зайняти команди з ідеєю для перевірки гіпотез, стартапи з продуктом або продажами для подальшого розвитку. Команди покидають хаб в двох випадках: відсутність прогресу протягом місяця або закінчення 10 місяців резидентства.

За двома founders закріплюється робоче місце в інноваційному парку Unit.Сity в Києві.

Зараз в хабі є три треки, за якими можна пройти акселерацію. Їх ведуть три компанії – логістична Фокстрот, косметична L’Oreal, фармацевтична Фармак.

Хаб почне роботу в січні 2020 року, зараз він приймає заявки на участь.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu