Новини, Стартапи, Технології

Стартап Monday.com запустив платформу для створення додатків без коду

08 Лютого, 2020

Ізраїльський стартап Monday.com запустив low-code платформу для створення програмного забезпечення без коду – їх можна скласти з готових блоків і автоматизації.

Основний продукт проекту – CRM-система для командної роботи над проектами. Це кастомізовані таблиці з можливістю спільного редагування та коментарів.

Стартап Monday.com запустив платформу для створення додатків без коду - tech, startups, news

Тепер інформацію в них можна обробляти і отримувати з 50 нових джерел: серед інтеграцій з’явилися Salesforce, Jira, Hubspot, Zendesk та інші платформи. Кастмоні додатки допоможуть повністю закрити управління бізнесом в рамках єдиного інтерфейсу, впевнені в стартапі.

Стартап Monday.com запустив платформу для створення додатків без коду - tech, startups, news

Розробники також отримали інструментарій для написання власних модулів, в майбутньому керівництво Monday.com хоче запустити повноцінний маркетплейс додатків. За оцінками Business Insider, ринок low-code розробки до 2024 року досягне $52 млрд.

Monday.com заснований в 2012 році в Тель-Авіві. З тих проект привернув в цілому $234 млн, а його річний оборот в 2019-му перевищив $120 млн. У проекту більше 100 000 клієнтів, його актуальна оцінка – $1,9 млрд.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu