Новини, Стартапи

Американська компанія Abstract купила український стартап Flawless App

11 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Американська дизайн-компанія Abstract купила український стартап Flawless App. 

Сума угоди не розкривається. У 2018 році Flawless App пройшов в акселератор Techstars при оцінці в $2 млн.

  • Abstract розвиває систему контролю версій спеціально для дизайнерів. З її допомогою можна вести спільну роботу над файлами, стежити за ходом роботи і організувати дизайн-процес. Видання TechCrunch називає Abstract аналогом Git для дизайнерів. Компанія, заснована в 2015 році, вже залучила $54,2 млн фінансування.
  • Ключовий продукт Flawless App – інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки,  заснований  Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою в 2015 році. Його використовують розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify і інших компаній. Проект отримував ангельські інвестиції від Олександра Косована і пройшов в Techstars.

Зараз в команді Flawless App 5 осіб. Вони приєднаються до колективу Abstract, який працює повністю віддалено.

У Abstract, наша команда буде сфокусована на розробці та просуванні Abstract SDK. Ця ініціатива дозволить розробникам простіше інтегрувати Abstract в свої системи. Також завдяки SDK з’явиться нарешті можливість автоматизувати безліч рутинних дизайн-завдань.

Крім роботи над SDK, наша команда і далі продовжить інвестувати зусилля в розвиток спільноти дизайнерів і розробників, тепер на більш високому рівні.

Ахмед Сулейман, співзасновник Flawless App

Flawless App стане opensource-проектом – розробники відкриють вихідний код і опублікують детальну документацію програми.

Також український стартап розвивав ряд ком’юніті-проектів: блог про мобільний розробці Flawless iOS , добірку Awesome Design Tools і розсилку Design Tools Weekly . Їх продовжать розвивати за підтримки Abstract.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu