Кар'єра, Новини

Вчені з’ясували, як змусити співробітників працювати більше при меншій зарплати

13 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Вчені з університетів Іллінойсу і Орегона з’ясували, що при певних обставинах деякі співробітники працюють краще, отримуючи менше, ніж їх колеги на аналогічних посадах, пише Inc.com.

Попередні подібні дослідження показували, що люди можуть погодитися на нижчу зарплату, якщо їх робота буде позитивно впливати на світ. Асоціація бухгалтерів Америки з’ясувала, як компанії домагаються від співробітників великих результатів при менших витратах.

По-перше, заробітна плата нижча за ринкову відсіває кандидатів, для яких важливі лише гроші. Згода на нижчу зарплату показує, що особисті цілі людини збігаються з цілями компанії.

По-друге, такі співробітники відчувають, що вони йдуть на жертви заради загального блага. Вони вважають, що їхня компанія економить гроші на здійснення своєї високої мети.

По-третє, низька заробітна плата дозволяє співробітникам згуртуватися, протиставляючи себе решті світу. Це дозволяє колективам працювати більш ефективно.

Для того, щоб змусити співробітників працювати ефективніше за меншу плату, Inc.com радить компаніям звернути увагу на 4 фактора:

Справжня соціальна місія. Надихаючі промови про мир у всьому світі не підійдуть. Працівники повинні вірити і бачити, що їхня компанія приносить суспільству користь.

Прозорість зарплат. Кожен із співробітників повинен знати, скільки заробляє його колега. В іншому випадку хтось в компанії може вважати, що він отримує незаслужено мало. Цей пункт стосується і зарплат менеджерів.

Загальні ризики. Ніхто не буде працювати старанніше за меншу плату, бачачи як гендиректор отримує величезні компенсації.

Прожитковий мінімум. Зарплати співробітників повинні покривати їх основні потреби, інакше вони швидко підуть, знайшовши більш високооплачувану роботу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu