Гаджети, Новини

Mac Pro вартістю $ 50 тис. перемогли за допомогою 6 тис. вкладок Google Chrome

13 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Комп’ютер Mac Pro від Apple підтримує 1,5 ТБ і має пропускну здатність пам’яті до 140 ГБ / с. Деякі користувачі намагалися максимально використовувати Mac Pro, щоб з’ясувати, що все-таки  може уповільнити роботу цього надпотужного комп’ютера. Один з них знайшов відповідь.

Mac Pro створений для професіоналів, яким потрібна краща продуктивність з можливих, говориться на сайті Apple. Комп’ютер оснащений 28-ядерним процесором Intel Xeon W, 1,5 ТБ Random Access Memory, 8 ТБ SSD storage і двома Radeon Pro Vega II Duos з 64 ГБ пам’яті кожен. Користувачі захотіли дізнатися, що може вивести Mac Pro з ладу.

Відповідь: Google Chrome. До такого висновку прийшов YouTube-блогер Джонатан Моррісон, повідомляє Inc.com зі посиланням на його твіт. Моррісон досяг максимальних можливостей Mac Pro, відкривши 6 тис. Вкладок в браузері від Google.

Із загальної вартості комп’ютера, яка перевищує $ 50 тис., Половина суми припадає на 1,5 ТБ пам’яті DDR4 ECC. «Правильно, пам’яті за $ 25 тис. Недостатньо для нищівної ваги Google Chrome », – підсумовує видання.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu