Книги, Лайфхак, Новини, Стартапи

Український Setapp випустив книгу з лайфхаками для Mac за $10

18 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Українська компанія Setaapp , яка розвиває магазин Mac-додатків за передплатою, в січні 2020 року випустила власну книгу – The Ultimate Mac User Book. 18 лютого продукт вивели на Product Hunt і Amazon .

Про що книга

Книга – 500-сторінкове покрокове керівництво для користувачів Mac, його написала співробітниця і автор блогу Setapp Тетяна Гончар.

Книга розрахована як на тих, хто вперше знайомиться з операційною системою macOS, так і на просунутих користувачів.

Наприклад, кілька глав присвячені наборам додатків для розробників, письменників, студентів і інших креативних професій. Багато доступні в підписці Setapp. Завершальна глава присвячена Лайфхак: від настройки VPN до відновлення файлів.

Приклад – як не відволікатися на сайти і додатки

  • Спробуйте «Батьківський контроль» – ця функцію спочатку задумана, щоб обмежити дітей від небажаного контенту, але її можна використовувати і в особистих цілях. Потрібно створити нового користувача в настройках комп’ютера і задати для нього обмеження.
  • Якщо хочеться менш складного рішення, можна використовувати додаток Focus . У ньому є розділ «Блокування» – туди додаються небажані програми, сайти або сторінки.
  • Focus дозволяє працювати сесіями і робити невеликі перерви.

Ціна книги

Вартість The Ultimate Mac User Book – $ 10. Але користувачі можуть отримати її безкоштовно при покупці першого місяця підписки на Setapp за ту ж суму.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu