Інвестиції, Новини, Стартапи

Данський стартап Dixa з офісами в Україні залучив $36 млн. та буде наймати нових працівників у Києві

19 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

3 лютого данський стартап Dixa оголосив про залучення нового раунду серії B на $ 36 млн. Лід-інвестором виступив фонд Notion Capital, партнерами стали Project A Ventures і SEED Capital.

Компанія з офісами в Копенгагені, Лондоні, Берліні, Києві та Львові розробляє платформу для підтримки користувачів.

Нові інвестиції в Dixa направлять на прискорення продуктової розробки і пошук співробітників. Як повідомляється в прес-релізі компанії, в команду Business Development з Києва і Копенгагена наймуть 20 осіб в найближчі місяці.

Dixa, заснована в 2015 році, випустила продукт у 2018 році, а привернула раунд серії A в 2019-му – тоді проект отримав $14 млн. З моменту публічного релізу, стартап виріс з 12 до 120 співробітників, а його місячна виручка піднялася на 1800% .

Рішення стартапу дозволяють об’єднати запити з різних каналів – телефон, e-mail, Facebook Messenger, WhatsApp і SMS – і зв’язати їх з відповідальними співробітниками, пояснює TechCrunch. Цей підхід ефективніший, ніж колл-центри із застарілим ПО і незручними для клієнтів опціями зв’язку, впевнені з стартапі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu