Від авторів, Новини

13 українських аутсорсерів увійшли в сотню найкращих в світі. Хто вони і кого в цьому році «забули»

19 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

До світового рейтингу Global Outsourcing 100 увійшли 13 українських компаній і ще 7 міжнародних з представництвами в Україні. Розповідаємо, чим вони займаються, чи є у них відкриті вакансії і кого чомусь не включили в рейтинг.

Що це за рейтинг

Global Outsourcing 100 – щорічний рейтинг кращих світових постачальників аутсорсингових послуг. Його складає Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (IAOP). У 2020 році компанії оцінювали за чотирма напрямками:

13 українських аутсорсерів увійшли в сотню найкращих в світі. Хто вони і кого в цьому році «забули» - news, vid-avtoriv13 українських аутсорсерів увійшли в сотню найкращих в світі. Хто вони і кого в цьому році «забули» - news, vid-avtoriv
  • відгуки клієнтів;
  • нагороди і сертифікати за успіхи в галузі;
  • інноваційні програми в роботі з клієнтами;
  • корпоративна соціальна відповідальність (програми, які стосуються трудової практики, права людини, справедливі методи роботи, екологію та інше).

Рейтинг включає в себе компанії з усього світу, які надають послуги в сфері інформаційних технологій, нерухомості, адміністрування, управління капітальними активами, фабричного виробництва і логістики.

В цьому році в рейтинг потрапили 13 українських компаній і 7 міжнародних з представництвом в Україні. У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла (було 16).

Серед тих, хто не увійшов до рейтингу, – один з найбільших аутсорсерів України, компанія SoftServe. У минулому році в рейтингу вже допускали подібну помилку: виявилося, що компанія все ж увійшла в нього. Можливо, в цей раз теж будуть уточнення.

Також в списку немає Itera, Luxoft і EPAM.

Innovecs 

13 українських аутсорсерів увійшли в сотню найкращих в світі. Хто вони і кого в цьому році «забули» - news, vid-avtoriv

Офіс Innovecs. Фото: Антон Федоров

Innovecs – це українська компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Франкфурті, Берні, Миколаєві, Тель-Авіві, а також R & D-центром (Research & Development центр – науково-дослідний і дослідно-конструкторський центр – прим. ред. ) в Києві.

Innovecs розробляє продукти в сфері логістики, охорони здоров’я, фінтех, роздрібної торгівлі, ігор та розваг. Компанія заснована в Україні, але зареєстрована в США. Свою історію веде з 2012 року. Клієнти переважно з США, Європи, Ізраїлю та Австралії.

У київському офісі працюють більше 700 чоловік. В даний момент в компанії відкрито понад 20 вакансій в столиці.

Ciklum

Ciklum – IT-компанія, заснована в 2002 році Торбеном Майгаардом в Україні. Створює програмне забезпечення, надає послуги та рішення в різних сферах бізнесу і технологій. Офіси компанії знаходяться в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Мінську, Гданську, Малазі і Вроцлаві.

У компанії працюють близько 3500 IT-фахівців по всьому світу. Співпрацюють безпосередньо зі всесвітньо відомими клієнтами в центрах розробки в Україні, Білорусі, Польщі та Іспанії.

В Ciklum відкрито понад 120 вакансій по всій Україні.

Computools

Computools LLC – українська компанія зі створення інноваційних програмних рішень, створена в 2013 році. Займається розробкою мобільних і веб-додатків, програмного забезпечення, IoT-рішень (інтернет речей – прим. Ред. ) та інших.

Офіси компанії знаходиться в Києві та Запоріжжі. У Computools працюють близько 200 фахівців. В даний момент відкритих вакансій немає.

Eleks

13 українських аутсорсерів увійшли в сотню найкращих в світі. Хто вони і кого в цьому році «забули» - news, vid-avtoriv

ELEKS. Джерело фото: офіційна сторінка компанії в Facebook

Компанію Eleks заснували в 1991 році. Тут розробляють програмне забезпечення та продукти на замовлення, а також консультують компанії. Серед їхніх клієнтів Eagle Investment Systems, Autodesk, Phoenix, MINT Software Systems, AVG і інші.

Офіси знаходяться в Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Жешуві, всього там працюють понад 1500 осіб. Зараз в Eleks відкрито 11 вакансій в двох містах України.

AMC Bridge

Компанія заснована в 1999 році. Надає рішення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва. Їх розробки застосовують у виробництві, будівництві та архітектурі, серед клієнтів – Autodesk, Dassault Systems, PTC, Siemens PLM.

Офіси знаходяться в Дніпрі, Хмельницькому, Львові, Сумах, Чернівцях. У компанії працюють близько 500 чоловік. Відкрито 2 вакансії .

Infopulse

Це українська IТ-компанія, заснована в 1991 році. Розробляє програмне забезпечення та надає послуги по IT-безпеки. Серед їхніх клієнтів BICS, Bosch, British American Tobacco, Gorenje, Vodafone Ukraine, OTP Bank, Raiffeisen Bank Aval і інші.

Офіси знаходяться в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Вінниці, Житомирі та Чернігові, в компанії працюють близько 2000 фахівців. Зараз відкрито більше 40 вакансій .

Miratech

Одна з перших українських IT-компаній, заснована в 1989 році. Надає послуги консалтингу і створює інноваційні розробки. Серед їхніх клієнтів Alcatel-Lucent, British American Tobacco, Fujitsu, HP, IBM, OTP Bank, Philips, Samsung, Siemens, Xerox та інші.

Офіси є в Києві, Харкові, Вінниці, Кошице, Вашингтоні, Нью-Йорку, Лондоні, Севільї, Мадриді та Варшаві. У компанії працюють близько 700 чоловік. Зараз відкрито 4 вакансії .

N-iX

Українська IТ-компанія, заснована в 2002 році у Львові. Працюють над проектами в сфері телекомунікацій, фінансів, медіа, енергетики, авіації, освіти і медицини. Серед їхніх клієнтів оператор мобільного зв’язку Lebara, фінтех-проект Currencycloud, розробник цифрових рішень для малювання Anoto, платформа онлайн-позик RateSetter і інші.

У компанії працюють більше 900 фахівців. Офіси є у Львові, Києві, Кракові, Мінську, Софії, представництва – в Мальме, Санкт-Петербурзі, Флориді. Відкрито понад 40 вакансій .

Program-Ace

Українська компанія, заснована в 1992 році в Харкові. Працює з віртуальною реальністю, розробляє ігри та програми на замовлення. Спеціалізується на таких сферах, як агротех, освіту, енергетика, автомобільна індустрія, медіа та виробництво.

Офіс компанії знаходиться в Харкові, там працюють близько 120 фахівців. Зараз відкрита одна вакансія .

Sigma Software

13 українських аутсорсерів увійшли в сотню найкращих в світі. Хто вони і кого в цьому році «забули» - news, vid-avtoriv

Sigma Software. Джерело фото: офіційна сторінка в Facebook

Компанія заснована в 2002 році в Харкові, в 2006-му приєдналася до Sigma Group. Надає IТ-послуги для таких сегментів, як автомобільна промисловість, авіація, нерухомість, азартні ігри, телекомунікації, реклама, фінанси і банківська справа і інше. Серед клієнтів – Volvo, SAS, Scania, Oath, Formpipe. Нещодавно випустили свою гру з доповненою реальністю.

Офіси Sigma Software знаходяться в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Сумах, Варшаві та Нью-Йорку. В Україні працюють понад 800 осіб. Зараз відкрито 30 вакансій .

Softengi

Українська компанія, створена в 2009 році. Спеціалізується на розробці програмного забезпечення, мобільних додатків, 3D-моделюванні. Також надає клієнтам IT-фахівців під конкретні проекти (центри розробки ПЗ). Серед їхніх клієнтів Enviance, Oneroof Energy, Boeing, PZU Ukraine, Johnson & Johnson, Bank of Georgia і інші.

Офіси компанії знаходяться в Києві, Харкові, Житомирі, Цузі, Стокгольмі, Катовіце і Карлсбаді. Відкрита одна вакансія .

Magnise 

Українська компанія з розробки програмного забезпечення. На ринку вже 15 років.

Три офіси знаходяться в Україні (Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль), ще один – в Нідерландах. У компанії працюють близько 200 чоловік. Відкритих вакансій немає.

Softjourn

Українська компанія, заснована в 2001 році. Надає повний спектр IТ-послуг в таких сферах, як фінтех, квиткова індустрія, випуск карт, медіа та розваги. Серед клієнтів – Ticketmaster, Vendini, Live Nation, iCARD Systems та інші.

Офіси знаходяться в Івано-Франківську і Вроцлаві. У компанії працюють близько 200 чоловік. Відкрита одна вакансія .

Міжнародні компанії

Серед міжнародних компаній з представництвом в Україні в рейтинг потрапили Delloitte, KPMG, Artezio, IBA Group, Intetics, NTT Data і TEAM International.

Джерело: сайт MC.TODAY

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu