Бізнес, Новини, Соціальні медіа

Uber переводить 38 тис. співробітників на Slack

22 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Корпоративний месенджер Slack продовжує залучати великих клієнтів. Після IBM перевести всіх співробітників з електронної пошти на додаток вирішив Uber. Це має посилити позиції Slack на ринку, щоб конкурувати з Microsoft.

Сервіс замовлення таксі Uber запустив процес переводу 38 тис. cпівробітників на корпоративний месенджер Slack, повідомляє Business Insider. Вперше Uber став клієнтом Slack в 2019 році.

Uber переводить 38 тис. співробітників на Slack - social-media, news, businessUber переводить 38 тис. співробітників на Slack - social-media, news, business

Операцію можна вважати великою перемогою Slack, яка знаходиться під конкурентним тиском з боку месенджера Microsoft Teams, пояснює видання. Наявність такого конкурента, як Microsoft, змусило інвесторів турбуватися, що Slack не зможе залучити клієнтів, які необхідні для подальшого зростання.

У лютому Slack отримала  на даний момент найбільшого клієнта – IBM. Гігант переведе 350 тис. співробітників з електронної пошти на месенджер, щоб спростити і зробити ефективніше внутрішню комунікацію. Зараз Slack використовують 300 тис. працівників IBM.

Uber не такий великий клієнт, як IBM, проте угода доводить, що Slack виходить за межі своєї первісної аудиторії – малий і середній бізнес. Сервіс таксі кілька років пробував різні месенджери.

У 2016 році Uber почав використовувати HipChat, заявивши, що Slack не може задовольнити потреби компанії. Незабаром Uber сказав, що HipChat недостатньо безпечний, і розробив власний месенджер uChat на ПЗ з відкритим вихідним кодом Mattermost.

2019 рік виявився складним для Uber і Slack. Акції месенджера впали приблизно на 30% з моменту прямого лістингу в червні, акції Uber теж впали – після травневого IPO. Тепер інвестори насторожені через нещодавній заяви глави компанії Дара Хосровшахі про те, що він виведе Uber на прибуток.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu