Кар'єра, Новини

Як правильно обговорювати зарплату на співбесіді – думка Fast Company

23 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Видання Fast Company опублікувало поради, які допоможуть домовитися про вищу зарплату ще на співбесіді.

Вивчіть ринок і компанію

Спробуйте з’ясувати, як довго відкрита вакансія і наскільки швидко компанія хоче її закрити. Якщо ви впевнені, що ви підходящий кандидат, а компанія зацікавлена ​​в наймі – це може дати перевагу на співбесіді.

Вивчіть діапазон зарплат, які пропонують інші компанії на аналогічну вакансію. Корисно простежити, як змінюється сума в залежності від досвіду кандидата та місця розташування офісів. Врахуйте, що менеджера можуть по-різному оцінити вашу працю в залежності від конкуренції в сфері.

Знайте свою ціну

Подумайте про те, яку цінність ви можете принести компанії і зв’яжіть це з рівнем зарплати, яка обговорюється.

Допоможіть роботодавцю зрозуміти, що він укладає відмінну угоду, затверджуючи вас на посаду.

Проаналізуйте, які ще варіанти для вас відкриті, на яку мінімальну зарплату ви розраховуєте. Зрозумійте, що, крім компенсації, для вас важливо.

Не погоджуйтеся відразу

Не погоджуйтеся на першу зарплату пропозицію. Розкажіть роботодавцю про свої очікування і попросіть більше.

Не кажіть фрази, що ви найкраща людина на цю вакансію. Ідіть на співбесіду підготовленим: складіть список аргументів, які доведуть, що ви гідні більшої суми.

Не забудьте викласти зарплатні вимоги в електронному листі. Так з ними зможуть ознайомитися всі зацікавлені сторони.

Що ще

Запитайте які додаткові переваги ви зможете отримувати. Уточніть, чи передбачений оплачуваний догляд за дитиною, допомога на транспорт, відпустку. У роботодавця може бути жорстке обмеження по зарплаті, але він може більш гнучко розподіляти кількість днів відпустки.

Подумайте, які аспекти робочої культури важливі для вас, і розставте пріоритети. Ви можете домовитися про більш гнучкий графік або про можливості професійного розвитку. Таке питання покаже роботодавцю, що ви готові виконувати роботу, необхідну для підвищення зарплати в майбутньому.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu