Бізнес, Новини

Боб Айгер покинув пост глави Disney. Ось 3 уроки управління, яким варто повчитись у нього

26 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Глава Disney Боб Айгер покинув свій пост, залишившись в компанії на посаді виконавчого директора і керівника ради директорів. Тепер керувати студією буде Боб Чапек – раніше він очолював підрозділ, який займався парками розваг і споживчими товарами.

Боб Айгер керував Disney 15 років. За цей час йому вдалося добитися великих результатів не тільки у виробництві мультфільмів та іншого контенту, але і в будівництві парків атракціонів. В кінці минулого року Боб Айгер вдруге поспіль став найвпливовішою людиною в індустрії розваг за версією The Hollywood Reporter. За час роботи в компанії Айгер заробив більше, ніж весь статок спадкоємця Уолта Діснея. Колумніст американського Inc. Дейв Макаун визначив три важливих уроки, яким варто повчитися у Боба Айгера як у керівника.

Боб Айгер покинув пост глави Disney. Ось 3 уроки управління, яким варто повчитись у нього - news, businessБоб Айгер покинув пост глави Disney. Ось 3 уроки управління, яким варто повчитись у нього - news, business

Ставте глобальні цілі, але не забувайте про конкретні результати

Ще будучи керівником Disney, Айгер поставив три глобальні цілі, до яких прагнула компанія:

  • збільшити кількість якісного ексклюзивного контенту,
  • просуватися вперед технологічно, створюючи більш привабливі продукти для споживачів,
  • рости глобально.

З одного боку, всі ці цілі здаються занадто абстрактними. З іншого, саме такий формат планування, по-перше, залишає місце для маневру, а по-друге, дозволяє краще визначати локальні стратегії розвитку.

Реалізуйте, виконуйте, не зупиняйтеся

Боб Айгер не робив великих пауз між плануванням і виконанням. Якщо стратегія і бачення вже є, то і діяти потрібно зараз. Так він чинив у всіх своїх справах – від контролю будівництва нового Діснейленду в Шанхаї до покупки виробників контенту. Айгер завжди робив акцент на реалізації своїх проектів. Він ставив високі цілі і здійснював сміливі кроки, щоб дістатися до них.

Інвестуйте в людей навколо вас

Боб Айгер дбав не тільки про комфорт клієнтів. Він також не забував про працівників. Він завжди дотримувався думки, що кожен співробітник повинен розуміти, в чому полягає цінність саме його роботи. Тому він намагався створювати сприятливі умови для нових членів команди Disney. Великі плани та їх реалізація – шалено важлива частина будь-якої справи. Однак головним ресурсом і провідною цінністю будь-якої компанії повинні залишатися люди. Без них не буде реалізована жодна ідея.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu