Бізнес, Новини

Service Design Art. У Києві розкажуть про практичнее застосування сервіс-дизайну у бізнесі

26 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

5 березня 2020 року вперше в Україні відбудеться європейська конференція з практичного застосування сервіс-дизайну.

4Service Group пропонує учасникам конференції ексклюзивне знайомство із сервіс-дизайном і можливість самостійно відповісти на головне питання: це – Мистецтво для обраних або потреба часу?

Service Design Art. У Києві розкажуть про практичнее застосування сервіс-дизайну у бізнесі - news, businessService Design Art. У Києві розкажуть про практичнее застосування сервіс-дизайну у бізнесі - news, business

Тема конференції Service Design Art. Мистецтво мислити по-іншому: як створювати унікальний сервіс і бажаний клієнтський досвід.

Аудиторія. Представники бізнесу, керівники компаній, новатори маркетингу, бізнес-респонденти, які професійно позиціонують своїх клієнтів, мобільно реагують на потреби клієнта, легко стають на позицію клієнта, здатні приймати правильні рішення в режимі реального часу.

Service Design Art. У Києві розкажуть про практичнее застосування сервіс-дизайну у бізнесі - news, business

Формат. Інтерактивна конференція з елементами воркшопу. Спільна робота спікерів і аудиторії над освоєнням технологій створення інноваційних сервісів та продуктів. Застосування інструментів на практиці, за принципом «learning by doing».

Рольові позиції учасників: Фанат Експерт Скептик Новачок.

Програма Service Design Art:

  • 4 блоки виступів, присвячених етапам сервіс-дизайну: Дослідження, Генерація ідей, Впровадження змін, Життя після проекту;
  • воркшопи від практикуючих європейських фасилітаторів Service Design, застосування інструментів по генерації ідей, емпатії та співтворчості;
  • вивчення методології Service Design через досвід і висновки компаній різної спеціалізації;
  • пошук відмінностей і спільностей реалізації проектів в українських та європейських компаніях.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu