Новини

Сервіс Glovo запрацював в Чернівцях

03 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

З 3 березня 2020 року сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo запрацював в Чернівцях. Про це повідомили в прес-службі компанії.

В зону покриття увійшла смуга від університету імені Ю. Федьковича по вулиці Головній до Південно-Кільцевій. Згодом зона доставки буде розширюватися.

Сервіс Glovo запрацював в Чернівцях - news

Glovo в Україні:

  • В Україні Glovo почав роботу в жовтні 2018 року і сьогодні доступний в 15 містах: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Полтава, Миколаєва, Херсон, Чернігів, Черкаси, Житомир, Івано-Франківськ та Чернівці.
  • У перший рік роботи сервісу, користувачі замовляли доставку в середньому 3.7 разів на місяць.
  • Кур’єри компанії доставляють все, що не порушує правила платформи, не перевищує габаритів 40х40х30 см і важить менше 9 кг.
  • Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток з App Store або Google Play , створити обліковий запис, підключити платіжну карту, вибрати тип послуги і оформити замовлення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu