Бізнес, Маркетинг, Новини, Поради

«Вкради цю ручку» – Річард Бренсон поділився маркетинговим трюком ціною в $1

03 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Засновник Virgin Galactic, британський мільярдер Річард Бренсон розповів , як за допомогою майже безкоштовного маркетингового трюку привернув клієнтів для одного зі своїх перших проектів. А потім використовував його ще раз – вже для Virgin Atlantic.

Одним з ранніх бізнес-проектів Бренсона була звукозаписна студія The Manor. Коли приміщення і обладнання купили, постало питання про те, як навантажити студію замовленнями. Для цього потрібно було залучити цільову аудиторію – рок-музикантів з їх специфічним почуттям гумору. В епоху без інтернету і алгоритмів соцмереж це було нелегко.

«Вкради цю ручку» - Річард Бренсон поділився маркетинговим трюком ціною в $1 - porady, news, online-marketing, business«Вкради цю ручку» - Річард Бренсон поділився маркетинговим трюком ціною в $1 - porady, news, online-marketing, business

«В результаті ми взяли кілька ручок, надрукували на них “Украдено в The Manor” та телефон студії і залишили їх на видних місцях. Це спрацювало: ті, хто їх знаходив, поширювали наші контакти все далі. Це ті дрібниці, які багато хто помічає. Наша студія мала величезний успіх », – написав Бренсон.

За його словами, поступово в The Manor почали записуватися найвідоміші рок-групи і музиканти, включаючи The Rolling Stones і Пола Маккартні.

«Забавно, як такі маленькі трюки, що веселять людей, змушують в результаті купувати ваші послуги і товари», – вважає мільярдер.

«Вкради цю ручку» - Річард Бренсон поділився маркетинговим трюком ціною в $1 - porady, news, online-marketing, business

Фото: Virgin.com

Роки по тому у заснованій Бренсоном авіакомпанії Virgin Atlantic стали масово красти сільнички і пепернички з її логотипами. Бухгалтер поскаржився, що це вже коштувало Virgin Atlantic мільйони доларів. Він запропонував зробити сільнички менш привабливими, щоб люди перестали їх викрадати. Але Бренсон порахував, що люди, навпаки, повинні ще частіше красти їх сільнички. Згадавши досвід The Manor, він вирішив змінити втрати на прибуток.

«На дні наших сільничок та пеперничок ми написали: “Украдено в Virgin Atlantic “. У підсумку ми отримали мільйони безкоштовних оголошень, які ще й змусили людей посміхнутися. Люди крали їх, ставили на стіл за вечерею, і коли до них приходили гості – розмова волею-неволею заходила про Virgin Atlantic », – резюмував Бренсо.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu