Бізнес, Кар'єра, Новини, Стартапи

У Києві відкрили RnD-центр Gismart. Він входить в топ-6 найбільш швидкозростаючих бізнесів Європи

03 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Gismart – білорусько-британський розробник і видавець мобільних ігор. Компанія увійшла в ТОП-10 найбільш швидкозростаючих бізнесів Європи, а їхні ігри скачали вже більше 500 млн разів. У грудні 2019 року компанія заявила про відкриття офісу в Києві, тепер же він повноцінно працює, а в штат шукають співробітників.

Розробник і видавець мобільних ігор Gismart відкрив офіс в Києві. Компанія посіла шосте місце в FT 1000. Це щорічний рейтинг видання Financial Times, в який потрапляють 1000 найбільш інноваційних і швидкозростаючих компаній Європи. Їх відбирають за сукупним зростанням виручки в останні три роки. У Gismart цей показник збільшився на 8800% і склав $ 70 млн в 2018.

У Києві відкрили RnD-центр Gismart. Він входить в топ-6 найбільш швидкозростаючих бізнесів Європи - startups, news, career, businessУ Києві відкрили RnD-центр Gismart. Він входить в топ-6 найбільш швидкозростаючих бізнесів Європи - startups, news, career, business

Основні напрямки роботи Gismart:

  • розробка казуальних і гіперказуальних ігор;
  • видання сторонніх мобільних ігор;
  • створення розважальних програм.

У портфоліо Gismart більше 20 мобільних ігор, які сумарно скачали більше 500 млн разів. У сфері розважальних програм компанія працює з музичними лейблами Universal Music Publishing Group (UMPG), Sony / ATV і Warner Chappell.

Крім того у компанії є партнерська програма для співпраці з артистами безпосередньо. Вона включає як колаборації в рамках вже існуючих продуктів, так і спільний випуск нових. Музичними програмами Gismart користуються 355 млн осіб.

Чому відкрили офіс в Україні

За словами СЕО Gismart Дмитра Липницького, перед відкриттям київського офісу вони дивилися на наявність на ринку релевантної геймдев експертизи.

«З огляду на те, що в рамках паблішингу ми працюємо з великою кількістю студій в Україні, ми знаємо, що на місцевому ринку багато талановитих фахівців в ігровій індустрії. Розширення портфоліо – частина нашої стратегії зростання на 2020 рік, і український офіс Gismart буде займатися безпосередньо створенням нових ігор », – пояснює Липницький.

В офісах Gismart в Білорусі, Великобританії, Китаю і України працює 300 співробітників. У київському офісі поки тільки 10 чоловік, але компанія збирається збільшити штат до 50. Зараз у Gismart відкриті вакансії ігрового продюсера, проект-менеджера, Lead Unity Developer і ряд інших. Повний список можна подивитися тут .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu